Προς το περιεχόμενο

Για κρουστικό εκτυπωτή STAR XB24-250


1kost1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας Βρήκα στην αποθήκη μου ένα παλιό κρουστικό εκτυπωτή τον star XB24-250  κ θα ήθελα να τον χρησιμοποιήσω αν γίνεται . έχω λειτουργικό win 10  κ σε ένα παλιό υπολογιστή τα 7ρια!!!! Έψαξα μέσα στο ιντερνέτ για Drivers κ βρήκα μέχρι τα παλιά τα 95ρια που ίσως κ να δουλεύουν κ στα xp.  Δυστυχώς στα 7ρια δεν δουλεύουν! Υπάρχει περίπτωση να βρω τίποτα driver για τα 7ρια κ τα 10ρια;;;;;;  μπορώ να τον κάνω να δουλεύει;;;;; θα με βοηθούσατε αφάνταστα σας παρακαλώ……

Η δυστυχώς θα πρέπει να πάει ανακύκλωση;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, 1kost1 είπε

Έψαξα μέσα στο ιντερνέτ για Drivers κ βρήκα μέχρι τα παλιά τα 95ρια που ίσως κ να δουλεύουν κ στα xp.  Δυστυχώς στα 7ρια δεν δουλεύουν!

Ούτε στα XP θα δουλέψει με driver για win 95.

14 λεπτά πριν, 1kost1 είπε

Βρήκα στην αποθήκη μου ένα παλιό κρουστικό εκτυπωτή τον star XB24-250  κ θα ήθελα να τον χρησιμοποιήσω αν γίνεται .

Είναι πολύ παλιός ο εκτυπωτής αυτός και είναι καλύτερα να τον πετάξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, 1kost1 said:

Γεια σας Βρήκα στην αποθήκη μου ένα παλιό κρουστικό εκτυπωτή τον star XB24-250  κ θα ήθελα να τον χρησιμοποιήσω αν γίνεται . έχω λειτουργικό win 10  κ σε ένα παλιό υπολογιστή τα 7ρια!!!! Έψαξα μέσα στο ιντερνέτ για Drivers κ βρήκα μέχρι τα παλιά τα 95ρια που ίσως κ να δουλεύουν κ στα xp.  Δυστυχώς στα 7ρια δεν δουλεύουν! Υπάρχει περίπτωση να βρω τίποτα driver για τα 7ρια κ τα 10ρια;;;;;;  μπορώ να τον κάνω να δουλεύει;;;;; θα με βοηθούσατε αφάνταστα σας παρακαλώ……

Η δυστυχώς θα πρέπει να πάει ανακύκλωση;;;;

Μόνος τρόπος να παίξει είναι να αγοράσεις adaptor από USB σε παράλληλη θύρα.
Αλλά μετά που θα βρεις αναλώσιμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δοκίμασα ανταπτορ από usp σε παράλληλη αλλά τίποτα.ο υπολογιστής μου ο παλιός με τα 7ρια έχει παράλληλη, αλλά τίποτα!  Δεν το διαβάζει....

Υπάρχει καμία άλλη λύση;;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητηματα:

ασυμβατοτητες hardware, ασυμβατοτητες software, ανυπαρκτοι οδηγοι, εξαιρετικα δυσκολα και πιθανοτατα ασυμφορα οικονομικα αναλωσιμα, ποιοτητα δεκαετιας 1980, χασιμο χρονου, πεταμενα λεφτα σε νευρολογους

Ωφελη:

αδειασμα χωρου στην αποθηκη

Λυση:

α) ανακυκλωση, β) αγορα ενος νεου με 30-40€ και εγγυηση τουλαχιστον 2 ετων λειτουργιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...