Προς το περιεχόμενο

Επίσημο το Nothing Phone (2) με τιμή από €679


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Razor333 είπε

Επίσης η τιμή USA δεν είναι 499$, έχουν κάνει λάθος στο άρθρο, η σωστή τιμή είναι 599$ για το βασικό μοντέλο, οπότε 599$ σε ευρώ είναι ~540€ συν 24%, φτάνεις στα 670€.

Τώρα συγκρίσεις π.χ. με το oneplus 11 που κάνουν κάποιοι πιο πάνω, με τιμές από "best τιμή θείου από το Πακιστάν" και δώρο το ΦΠΑ, είναι άκυρες, το oneplus 11 για τα 8/128GB ζητάει 829€ στην επίσημη σελίδα.

ειχε χθες στο prime το oneplus 11 16/256 στα 600 ευρω. https://www.chollometro.com/ofertas/oneplus-11-5g-16gb-256gb-prime-1080887 απο το ιδιο το αμαζον , οποτε οι συγκρισεις καθολου ακυρες δεν ειναι

Επεξ/σία από forgotten
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

4 λεπτά πριν, forgotten είπε

ειχε χθες στο prime το oneplus 11 16/256 στα 600 ευρω. https://www.chollometro.com/ofertas/oneplus-11-5g-16gb-256gb-prime-1080887 απο το ιδιο το αμαζον , οποτε οι συγκρισεις καθολου ακυρες δεν ειναι

Flash sales δεν μου λένε κάτι και το np1 το έχει τώρα 330 από 499, λογικά και αυτό αν φύγει το hype των πρώτων μηνών θα το δεις πολύ κάτω στα 500 και ακόμα πιο κάτω σε sales. 

Οι σωστές συγκρίσεις γίνονται στις αρχικές τιμές, από επίσημα sites, γιατί βάση αυτών θα ακολουθήσουν και οι προσφορές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Razor333 είπε

Flash sales δεν μου λένε κάτι και το np1 το έχει τώρα 330 από 499, λογικά και αυτό αν φύγει το hype των πρώτων μηνών θα το δεις πολύ κάτω στα 500 και ακόμα πιο κάτω σε sales. 

Οι σωστές συγκρίσεις γίνονται στις αρχικές τιμές, από επίσημα sites, γιατί βάση αυτών θα ακολουθήσουν και οι προσφορές.

οπως και να χει για μενα προσωπικα δεν εχει προσφερει nothing σε τετοια τιμη που να δικαιολογειται....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, forgotten είπε

οπως και να χει για μενα προσωπικα δεν εχει προσφερει nothing σε τετοια τιμη που να δικαιολογειται....

Τα 330 αυτή την στιγμή για το np1 8/256 είναι super, σιγά και τι παίρνεις σε αυτό το price range, με decent σχεδιασμό / μεταλλικό σασί, balanced specs και καθαρό ui που τρέχει σφαίρα ακόμα και με τον 778g+ ή παρόμοια soc που θα βρεις σε αυτά τα λεφτά. 

Νομίζω και το 2, μόλις φύγει το hype των ''first'' θα κατέβει προς το 500αρι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Razor333 είπε

Τα 330 αυτή την στιγμή για το np1 8/256 είναι super, σιγά και τι παίρνεις σε αυτό το price range, με decent σχεδιασμό / μεταλλικό σασί, balanced specs και καθαρό ui που τρέχει σφαίρα ακόμα και με τον 778g+ ή παρόμοια soc που θα βρεις σε αυτά τα λεφτά. 

Νομίζω και το 2, μόλις φύγει το hype των ''first'' θα κατέβει προς το 500αρι.

Πήρα το realme gt master στα 180ευρω το 8/128 από αμαζον οπότε και πάλι οι τιμές που πέφτουν δε λένε κάτι.

Εν πασει περιπτωση μονοπωλησαμε την συζητηση.

Επεξ/σία από forgotten
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια τα μεγαλοστελέχη της εταιρίας, είμαι σίγουρος σαν προσωπική συσκευή θα έχουν iPhone/ Samsung, oπότε τι συζητάμε;

Για 200 ευρώ κάτω να πας Γ' εθνική; ενώ μπορείς να παίζεις Champions League? 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Razor333 είπε

Μεταλλικό frame, ltpo οθόνη, 8g1+, αυτούς τους αισθητήρες, ποιο άλλο κινητό τα δίνει στα 399 χωρίς να έχει κινεζό UI και ζίγκα στα ads;

Αν έκοβε την ltpο οθόνη, αν κρατούσε τις παλιές κάμερες, αν έβαζε τον 7g2, πάλι περισσότερα θα άξιζε από 400 που παίρνεις την ζιαομάρα poco f5 που εγώ δεν το προτιμούσα ούτε απέναντι στο np1.

 Στα 700 βρίσκεις S23 (128GB ομως) στο Σκρουτζ που είναι καλύτερο από το Nothing Phone 2 στα πάντα ολα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για nothing (τιποτα) πολλα κοστιζει. Καταρχας ειναι το πιο αποτυχημενο ονομα που θα μπορουσε να εχει. υποτιθεται οτι πρεπει να εμπνεει αξια και εμπνεει το τιποτα. Το δε σχεδιο ειναι εξαρτηματα κινητου χωρις το καλυμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, HeimerSwag είπε

 Στα 700 βρίσκεις S23 (128GB ομως) στο Σκρουτζ που είναι καλύτερο από το Nothing Phone 2 στα πάντα ολα

Εκτός ότι είναι 6.1'' και δεν παίζει να το κοντράρει σε battery life, αλλά οκ, εγώ μαζί σου, πιθανότατα γιατί προτιμάω κάτι μικρότερο, θα αγόραζα το s23 στα 700€.

Τώρα βέβαια στο αρχικό μύνημα απάντησα, στον άλλο που το θέλει στο 400αρι, όχι στο 700αρι, σε αυτή την τιμή ναι έχεις πολλές επιλογές να σκεφτείς, για εμένα θα έπρεπε να παίζει 599€ τελική αρχική τιμή και να πάει στα 499€ σύντομα, στο amazon κατά προτίμηση, που απλά το ταίζεις αν πάθει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. ενα αδιαφορο προιον για σχεδον ολους ( + εμενα)

2. ενα ξεχωριστο smartphone με ειδικο λογισμικο και hardware στην πλατη για ιδιαιτερους καταναλωτες. Για να βλεπουμε την εκδοση Νο2, τουλαχιστον εχουν κερδη και οχι χασουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...