Προς το περιεχόμενο

ΑΓΟΡΑ ΚΙΝΗΤΟΥ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ GPS


djjohnnie13
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από djjohnnie13,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην παρέα.

Είμαι σε διλημα αρκετές μέρες τώρα καθώς θέλω να οικονομικό κινητό με καλό επεξεργαστή και να αντέχει τις καιρικές συνθήκες 

Εργάζομαι στην volt διανομέας και το πρόγραμμα που χρησιμοποιούμαι είναι βαρύ καθώς δουλεύει συνέχεια με gps για να δίνουμε ακριβή τοποθεσία 

Αγόρασα ένα realme 9 5g 4/128 αν και έχει καλό επεξεργαστή μάλλον εξαιτίας της 4 ραμ ώρες ώρες κολαει

Επίσης τώρα με την πολύ ζέστη τα έπαιξε αναβοσβηνε μόνο του αυτό το πρόβλημα δεν το είχα πριν με ένα poco x3 nfc

Οπότε θέλω 6 ραμ και πάνω 

Δυνατό επεξεργαστή 

Αδιάβροχο 

Και να αντέχει στον ήλιο να έχει κάποιο σύστημα ψύξης 

Η καλύτερη επιλογή είναι το poco x5?

Μετά σκέφτομαι poco 12 pro 5g

Sansung a34

Samsung a54 

Τέλος να αναφέρω ότι με ενδιαφέρει πολύ η γρήγορη φόρτιση πράγμα που νομίζω δεν θα υπάρχει στην samsung με 25 watt φορτιστή 

Και βέβαια το πιο οικονομικό γιατί η καίτοι είναι δύσκολοι 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, djjohnnie13 είπε

Καλησπερα στην παρέα.

Είμαι σε διλημα αρκετές μέρες τώρα καθώς θέλω να οικονομικό κινητό με καλό επεξεργαστή και να αντέχει τις καιρικές συνθήκες 

Εργάζομαι στην volt διανομέας και το πρόγραμμα που χρησιμοποιούμαι είναι βαρύ καθώς δουλεύει συνέχεια με gps για να δίνουμε ακριβή τοποθεσία 

Αγόρασα ένα realme 9 5g 4/128 αν και έχει καλό επεξεργαστή μάλλον εξαιτίας της 4 ραμ ώρες ώρες κολαει

Επίσης τώρα με την πολύ ζέστη τα έπαιξε αναβοσβηνε μόνο του αυτό το πρόβλημα δεν το είχα πριν με ένα poco x3 nfc

Οπότε θέλω 6 ραμ και πάνω 

Δυνατό επεξεργαστή 

Αδιάβροχο 

Και να αντέχει στον ήλιο να έχει κάποιο σύστημα ψύξης 

Η καλύτερη επιλογή είναι το poco x5?

Μετά σκέφτομαι poco 12 pro 5g

Sansung a34

Samsung a54 

Τέλος να αναφέρω ότι με ενδιαφέρει πολύ η γρήγορη φόρτιση πράγμα που νομίζω δεν θα υπάρχει στην samsung με 25 watt φορτιστή 

Και βέβαια το πιο οικονομικό γιατί η καίτοι είναι δύσκολοι 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων !!!

https://www.bestprice.gr/item/2158449662/samsung-galaxy-a54-5g-8gb-128gb-dual.html
https://www.bestprice.gr/item/2158462766/samsung-galaxy-a54-5g-8gb-256gb-dual.html

Galaxy A54 Είναι αδιάβροχο φορτίζει βέβαια χαμηλά τα 128 βγαίνουν φθηνότερα. Υποστήριξη ενημέρωση λογισμικού 4 έτη σέρβις οκ.

Οι συσκευές με τη θερμοκρασία όλες θέλουν προσοχή ειδικά σε καύσωνα κανένα σύστημα ψύξης δεν κάνει δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Σύστημα ψύξης θα δουλέψει όταν πρέπει στο κινητό και όχι συνέχεια.

Για να είσαι καλυμμένος πρέπει να έχεις μία βάση με μοτεράκια.

Επεξ/σία από GATE123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω δεν χρειάζεται ακριβό τηλεφωνο για την χρήση αυτή διανομεα. Παντα υπάρχει και ο φόβος να πεσει ,να σπάσει ,να το κλεψουν

Κατι σαν το παρακατω μεγάλη μνημη ,καλο Gps ,καλο σήμα γενικά είναι ανεκτό .Και νέο μοντέλο με καθαρό λογισμικό

https://www.skroutz.gr/s/40817056/Motorola-Moto-G23-Dual-SIM-8GB-128GB-Steel-Blue.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση

Τελικά έδωσα το realme και πήρα ένα poco x5 6/128 η πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ θετικές γρήγορο και κάνει την δουλειά του 

Θα δούμε πως θα πάει αύριο και με την ζέστη 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το κράτησα λίγες μέρες λοιπόν το poco έφαγε κάτι κολλήματα με το σήμα όπως και το poco x3 που είχα παλιά και ξενέρωσα 

Εδώ και λίγες μέρες έχω πάρει samsung a34 οι εντυπώσεις είναι πολύ θετικές δεν έχω κανένα παραπάνω ελπίζω Να κρατήσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...