Προς το περιεχόμενο

Σφραγισμένο iPhone πρώτης γενιάς πωλείται σε δημοπρασία για 190.000 δολάρια


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εμένα μου τα φέρνανε κιλό από την ανακύκλωση.. τα σενίαρα έβρισκα κουτιά και συμπράγκαλα  πριν ξυπνήσουν και έβγαινε καλό χαρτζιλίκι!    Τώρα ούτε το κουτί πλησιάζετε !

* Έχω κρατήσει ένα κάβα για μένα ( λείπει το κάτω πλαστικό μόνο και έχει σαπίσει η μπαταριά)

Επεξ/σία από rudd--o
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, kostakis81 είπε

φιλαρακο εμενα η γυναικα μου αγοραζει συνεχεια συλεκτικεσ μπαρμπι ...μιλαμε για τρελα ....

πχ πεθανε η ελισαβετ η βασιλησα και η μπαρμπι τησ πηγε απο 60 την μια ημερα στα 500  την επομενη, το ιδιο και με τον karl langerfeld ... 

 

υγ την παρακαλαω να την πουλησουμε για να παμε διακοπεσ και μου λεει θα ανεβει και αλλο σε μερικα χρονια 

Επένδυση για τα γεράματα... ξέρουν οι γυναίκες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 hours ago, Basilhs23___ said:

Τελικά βρήκα πως θα κονομησω στην ζωή μου. 

Θα αγοράζω νέα μοντέλα συσκευών και θα τα κρατάω σφραγισμένα. Μετά θα τα βγάζω για πώληση σε 10-15 χρόνια. 

Είναι δύσκολο να προβλέψεις ότι ένα προϊόν θα έχει την πορεία του iPhone ώστε να έχει νόημα μια τέτοια κίνηση. Λίγοι το προέβλεψαν, γι’ αυτό και οι τιμές είναι εκεί που είναι. Δεν ξέρω καν αν πραγματικά θα ξαναδούμε ένα τόσο θρυλικό προϊόν στην αγορά. 

Επεξ/σία από enlightened
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, enlightened είπε

Είναι δύσκολο να προβλέψεις ότι ένα προϊόν θα έχει την πορεία του iPhone ώστε να έχει νόημα μια τέτοια κίνηση. Λίγοι το προέβλεψαν, γι’ αυτό και οι τιμές είναι εκεί που είναι. Δεν ξέρω καν αν πραγματικά θα ξαναδούμε ένα τόσο θρυλικό προϊόν στην αγορά. 

Δεκτό αυτό που λες. 

Για αυτο πριν είπα να αγοράζεις ότι νέο βγαίνει, ουσιαστικά, τζογαροντας πως κάποιο από αυτά θα έχει την εξέλιξη των iPhone η άλλων παλιότερων συσκευών. 

Προφανώς το παραπανω είναι ένα εγχείρημα που αφορά μόνο λεφτάδες, είναι αστείο να το συζητάμε για τον μέσο χρήστη, για αυτό και το είπα σε φάση πλάκας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...