Προς το περιεχόμενο

Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite (2022) 10.4'' Wi-Fi 4GB/ 64GB 119.70 [TEΛΟΣ]


Satzik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

59 λεπτά πριν, billeiros είπε

Εμένα γράφει από Παρασκευή "αποστολή από αποθήκη". Για να δούμε.... Κι εγώ πιστεύω ότι θα παραλάβουν ολοι

Αργούν γτ στα καταστήματα τα πάει η speedex π είναι η πιο αργή κούριερ που υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dcmpaira είπε

Αργούν γτ στα καταστήματα τα πάει η speedex π είναι η πιο αργή κούριερ που υπάρχει.

Περιμένω κινητό το οποίο είναι στο κέντρο διανομής τους από την προηγούμενη Δευτέρα:blink:!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 minutes ago, Titos301 said:

image.png.85c09348f323ac909b90fc7bb6170d99.pngακόμα πάνω είναι αυτό, παρέλαβε κανείς να μας πει αν είναι εκθεσιακό ή καινούριο;

Η παραγγελία που πρόλαβα γράφει αναμονή από προμηθευτή.Πραγματικά πως μπήκε δεν ξέρω και πως ακόμα προχωράει. Αλλαά μάλλον το σύστημά τους έχει κολλήσει και το γράφει διαθέσιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite (2022) 10.4'' Wi-Fi 4GB/ 64GB 119.70 [TEΛΟΣ]

Μιλησα πριν με γερμανο εχουν στειλει αιτημα λεει στην αποθηκη για να τσεκαρουν τη διαθεσιμοτητα και θα ενημερωσουν. Δε βλεπω να παραλαμβανουμε οι υπολοιποι. Κλασικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως το πήρα κ μ έχει βολέψει μια χαρά κ δε το πουλάω με τίποτα . Δυστυχώς υπαρχουν τα φαινόμενα που λέτε κ σκέφτομαι αν αξιζει να ξαναποσταρω προσφορα. Ελπίζω να πρόλαβαν και άτομα που το χρειάζονται κ το πήραν για προσωπική χρήση 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Satzik είπε

Εγώ πάντως το πήρα κ μ έχει βολέψει μια χαρά κ δε το πουλάω με τίποτα . Δυστυχώς υπαρχουν τα φαινόμενα που λέτε κ σκέφτομαι αν αξιζει να ξαναποσταρω προσφορα. Ελπίζω να πρόλαβαν και άτομα που το χρειάζονται κ το πήραν για προσωπική χρήση 

Να ποσταρεις αδερφέ μου, γιατί είμαστε και εμείς που ψάχνουμε τις ευκαιρίες για να μην πετάμε άδικα λεφτά. Τώρα αυτοί που αγοράζουν και πουλάνε να βγάλουν 100€ όταν και αν, τι να κάνεις πάντα θα υπάρχουν δυστυχώς. Και αυτό μια μπίζνα είναι, αλλά όπως και να έχει αυτό που είπες μετράει, να τα παίρνουν άτομα που θα τ αξιοποιήσουν. Να σαι καλά για την προσφορά και ας μην πρόλαβα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 minutes ago, Satzik said:

Εγώ πάντως το πήρα κ μ έχει βολέψει μια χαρά κ δε το πουλάω με τίποτα . Δυστυχώς υπαρχουν τα φαινόμενα που λέτε κ σκέφτομαι αν αξιζει να ξαναποσταρω προσφορα. Ελπίζω να πρόλαβαν και άτομα που το χρειάζονται κ το πήραν για προσωπική χρήση 

Φυσικα να ξαναποσταρεις. Εξυπνακηδες παντα θα υπαρχουν, οι οποιοι θα κοιταξουν να επωφεληθουν εις βαρος των συμφορουμιτων. Το θεμα ειναι οτι θα υπαρξουν ανθρωποι που θα εξυπηρετηθουν πραγματικα, οπως μου εχει συμβει αρκετες φορες εδω μεσα απο προσφορες που ανεβηκαν.

Στο λεω μαλιστα αυτο απο τη θεση καποιου ο οποιος πραγματικα χρειαζοταν κατι ακριβως τετοιο αυτη τη στιγμη, και βραζει βλεποντας τους γνωστους τσακαλους να εχουν παρει 5-6 και να προσπαθουν να βγαλουν μηνιατικο απο αυτο που εσυ ανεβασες κι εγω δεν προλαβα.. Αλλα ετσι πανε αυτα

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Satzik είπε

Εγώ πάντως το πήρα κ μ έχει βολέψει μια χαρά κ δε το πουλάω με τίποτα . Δυστυχώς υπαρχουν τα φαινόμενα που λέτε κ σκέφτομαι αν αξιζει να ξαναποσταρω προσφορα. Ελπίζω να πρόλαβαν και άτομα που το χρειάζονται κ το πήραν για προσωπική χρήση 

Καλα κανεις και ποσταρεις αδερφε και να σαι καλα για αυτο! Τωρα ειναι θεμα του καθενα εδω μεσα να το παιζει μαυραγοριτης ενω υπαρχουν ατομα που εχουν αναγκη το ταμπλετ. Μη μασας!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ψάχνεται πάντως για  κορυφαίο (και ακριβο ) τάμπλετ έχει το eshop το galaxy tab s8+ στα 750€. Crazy sundays.  Δεν το ποσταρω σαν προσφορά γιατι μάλλον δεν είναι τοσο (778 Σκρουτζ ,850 στις αλυσίδες ) αλλά είναι καλή τιμή πάντως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...