Προς το περιεχόμενο

Temu αγορές


Ermhs88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, billdanos είπε

ε κάτσε βρε συ, θα σου στείλουν κάτι με δωρεάν μεταφορικά από την Κίνα, θα έρθει μέσω Βαλκανίων και μετά με ελληνική ιδιωτική μεταφορική εταιρεία και θέλεις να είναι και κάτω από 10 ευρώ? 😛 

9 ευρώ έχω στην κάρτα χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, billdanos είπε

Θα πρέπει να είναι αφελής κάποιος για να περιμένει τρελή ποιότητα κατασκευής σε προϊόντα με αυτές τις τιμές. Απλά για κάποια «χαζά» πραγματάκια δεν σε νοιάζει και τόσο (σα να ψωνίζεις από τα jumbo). Από και και πέρα οι αρχικές τιμές που βλέπεις είναι λίγο παραπλανητικές και μέχρι να φτάσεις στο καλάθι σου αλλάζουν. Βλέπεις ας πούμε ένα μικρό θερμικό εκτύπωση να σου λέει 6 ευρώ και όταν το πατάς βλέπεις πως τα 6 ευρώ αφορούν το σετ με τα θερμικά χαρτιά, ενώ αν πατήσεις και τον εκτυπωτή ξαφνικά η τιμή γίνεται …30ευρω. ;) 

Όπως και εγώ είδα ένα παχύμετρο ψηφιακό "από 1€", το πάτησα και τελικά έχει 3 παχύμετρα σε διαφορετικά χρώματα με 9€ και στο τέλος ένα απλό χωρίς οθόνη με 1€ . Αντίστοιχα μια κασετίνα με θερμοσυστελλόμενα 500 κομμάτια με 3€ (γράφει και 500PCS στην κύρια εικόνα) και τελικά τα 50 κάνουν 3€, τα 500 κάνουν 23€ λολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/8/2023 στις 1:12 ΠΜ, Kastriot είπε

Όπως και εγώ είδα ένα παχύμετρο ψηφιακό "από 1€", το πάτησα και τελικά έχει 3 παχύμετρα σε διαφορετικά χρώματα με 9€ και στο τέλος ένα απλό χωρίς οθόνη με 1€ . Αντίστοιχα μια κασετίνα με θερμοσυστελλόμενα 500 κομμάτια με 3€ (γράφει και 500PCS στην κύρια εικόνα) και τελικά τα 50 κάνουν 3€, τα 500 κάνουν 23€ λολ

καλά , έτσι κάνει και το αλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικο κινεζομαγαζο και αυτο. Εν τω μεταξυ εχουν πληρωσει φουλ για διαφημιση. Χωρις να το εχω ψαξει ή πει δυνατα "γκουχ γκουχ", το πεταει παντου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, SabotazNic said:

Κλασικο κινεζομαγαζο και αυτο. Εν τω μεταξυ εχουν πληρωσει φουλ για διαφημιση. Χωρις να το εχω ψαξει ή πει δυνατα "γκουχ γκουχ", το πεταει παντου

Ναι υπάρχουν και σχετικά βιντέακια,  περιμένει και αυτό να πιάσει και να μπορέσει να έχει παραγγελίες που να  του επιτρέψουν και κέρδος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 μήνες μετά...

Η αλήθεια είναι ότι εγώ θέλω πολυ να παραγγείλω κάτι παππουτσια που μαρεσουνε πολύ είναι και οικονομικά αλλά διστάζω ρε παιδιά για την ποιότητα.μην προχωράω κάποια στιγμή στο δρόμο και φύγει ο πάτος του παππουτσιου και βρεθώ με την καλτσα!!!!!!!!εχει ψωνίσει κάνεις παππουτσια???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/1/2024 στις 9:20 ΠΜ, Naaaansy είπε

Η αλήθεια είναι ότι εγώ θέλω πολυ να παραγγείλω κάτι παππουτσια που μαρεσουνε πολύ είναι και οικονομικά αλλά διστάζω ρε παιδιά για την ποιότητα.μην προχωράω κάποια στιγμή στο δρόμο και φύγει ο πάτος του παππουτσιου και βρεθώ με την καλτσα!!!!!!!!εχει ψωνίσει κάνεις παππουτσια???

Έχω πάρει γυναικείες μπαλαρίνες και πλατφόρμες και ανδρικά μοκασινια από SheIn. Η ποιότητα είναι ίδια και στα 2 και είναι μια χαρά! Πάρε άφοβα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

10 ευρώ αγορά από το Temu, μου ήρθε sms από την ACS πως πρέπει να πληρώσω 1.99 για εκτελωνισμό. Δεν είναι το 1.99 αλλά από αποθήκες της ευρώπης δεν υποτίθεται πως τα στέλνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 λεπτά πριν, zen63 είπε

10 ευρώ αγορά από το Temu, μου ήρθε sms από την ACS πως πρέπει να πληρώσω 1.99 για εκτελωνισμό. Δεν είναι το 1.99 αλλά από αποθήκες της ευρώπης δεν υποτίθεται πως τα στέλνουν;

Απο ευρωπαϊκες αποθήκες ερχονται, πρωτη φορα διαβαζω κατι τετοιο. Σιγουρέψου πως το sms ειναι legit.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, zen63 είπε

10 ευρώ αγορά από το Temu, μου ήρθε sms από την ACS πως πρέπει να πληρώσω 1.99 για εκτελωνισμό. Δεν είναι το 1.99 αλλά από αποθήκες της ευρώπης δεν υποτίθεται πως τα στέλνουν;

Schitts Creek Do Not Want GIF by CBC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...