Προς το περιεχόμενο

Αποθήκευση φωτογραφιών κατευθείαν στην κάρτα


SofosChoriou
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από tasvar,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά, συγχωρέστε με αν γράφω σε λάθος κατηγορία το θέμα μου, αλλά είμαι ένας παππούς, προσπαθώ να είμαι σύγχρονος.

Έχω ένα κινητό, αυτά τα καινούργια, αφής. Πριν μερικές μέρες χάλασε, έφτιαξε μόνο του. Μπορεί να έκανα και εγώ καμιά ζαβολιά...

Τότε σκέφτηκα αν κάποια στιγμή χαλάσει, οι φωτογραφίες που δεν είναι στην κάρτα θα χαθούν. Μου δείξανε και τις πέρασα. Αλλά επειδή θα το ξεχάσω, λόγω εφηβείας, καταλαβαίνετε.... Υπάρχει τρόπος να αποθηκεύονται κατευθείαν από την κάμερα στην κάρτα μνήμης; Είναι εύκολο;

Τώρα αν με ρωτήσετε τι τηλέφωνο έχω, σωθηκατε... XIAOMI γράφει πίσω και όταν ανοίγει REDMI και MUI, είναι αρκετά αυτά για να μου πείτε;

Επειδή ξέρω ότι θα βοηθήσετε τον παππού (πιστεύω να μη με λέτε κωλόγερο)... Σας ευχαριστώ πολύ!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση

Αντιγραφή από αποτέλεσμα σε αναζήτηση google. Πιστεύω πιο απλή περιγραφή δεν υπάρχει.

Όταν ανοίξει η εφαρμογή Κάμερα, κάντε κλικ στις τρεις παράλληλες οριζόντιες παύλες επάνω δεξιά για να επιλέξετε Ρυθμίσεις. Θα ανοίξουν οι ρυθμίσεις της κάμερας. Απλώς ενεργοποιήστε αυτήν την επιλογή Αποθήκευση στην κάρτα SD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SofosChoriou είπε

Ευχαριστώ πολύ, ήταν πολύ εύκολο.

Οι πιθανότητες να χαλάσει η κάρτα είναι εξίσου πολλές... ίσως και πιο πολλές...

Το ιδανικό θα ήταν (δεν ξέρω αν υπάρχει η δυνατότητα) να αποθηκεύονται ταυτόχρονα και στο τηλέφωνο και στην κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...