Προς το περιεχόμενο

cpu i5 4300m


simosdj
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από nickol-us,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για στην ομάδα ζητώ να αγοράσω cpu i5 4300m για λαπτοπ όποιος έχει ας μου στήλη μήνυμα...βρέθηκε το αγόρασα με 5 ευρώ ...

 

Επεξ/σία από simosdj
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση

Θα μπορούσες να βάλεις αγγελία(ζήτησης), εκεί θα το δουν οι πραγματικοί ενδιαφερόμενοι.

Βλέπω παίζουν αρκετοί στο 20ρικο σε eBay (location:Europe)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, simosdj said:

για στην ομάδα ζητώ να αγοράσω cpu i5 4300m για λαπτοπ όποιος έχει ας μου στήλη μήνυμα

Τσεκαρε εάν είναι συμβατός με το υπάρχων laptop, πέρα από το socket/κατανάλωση κάποιες εταιρίες "κλειδωνανε/κόβανε" -η όπως αλλιώς θέλεις να το πεις- την μητρική και δεν δουλεύαμε καθόλου η δουλεύαμε για κάποια λεπτά.

Spoiler

Το χα πάθει όταν κοιτούσα να αναβάθμισω ένα pentium b980 σε i5 (socket 988 -αν δεν κάνω λαθος-) σε Samsung laptop

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλημερα το εχω τσεκαρη ..το nec που έχω είναι ξεκλείδωτο..το cpu αλλάζει κ το στηρίζει  αυτό  που έχει επάνω είναι τετάρτης .gen. cpu celeron  2950m

Στις 30/7/2023 στις 2:56 ΜΜ, nickol-us είπε

Θα μπορούσες να βάλεις αγγελία(ζήτησης), εκεί θα το δουν οι πραγματικοί ενδιαφερόμενοι.

Βλέπω παίζουν αρκετοί στο 20ρικο σε eBay (location:Europe)

καλημέρα βρήκα έναν με 5 eyro ..από Ελλάδα ..σε ευχαριστώ πολλή για την πληροφορία

Επεξ/σία από simosdj
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/7/2023 στις 6:03 ΜΜ, @topos είπε

Τσεκαρε εάν είναι συμβατός με το υπάρχων laptop, πέρα από το socket/κατανάλωση κάποιες εταιρίες "κλειδωνανε/κόβανε" -η όπως αλλιώς θέλεις να το πεις- την μητρική και δεν δουλεύαμε καθόλου η δουλεύαμε για κάποια λεπτά.

  Απόκρυψη περιεχομένων

Το χα πάθει όταν κοιτούσα να αναβάθμισω ένα pentium b980 σε i5 (socket 988 -αν δεν κάνω λαθος-) σε Samsung laptop

 

το εχω τσεκαρη ..το nec που έχω είναι ξεκλείδωτο..το cpu αλλάζει κ το στηρίζει  αυτό  που έχει επάνω είναι τετάρτης .gen. cpu celeron  2950m ..και σήμερα μου ήρθε το cpu που έψαχνα κ το αναβάθμισα κοιτα την φοτω

363931092_1431282397727720_4854828126173154827_n.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...