Προς το περιεχόμενο

Το iPhone 15 Pro ενδέχεται να αποκτήσει πλαίσιο τιτανίου, λεπτότερα πλαίσια και μεγαλύτερη τιμή


alion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 hours ago, Chris_BMW said:

Μπράβο αφού δεν σε νοιάζουν οι φωτογραφίες , δεν παίζεις παιχνίδια δεν έχεις πάθος με τα σοσιαλ και δεν σε νοιάζουν ούτε τα ηχεία ενος τηλεφώνου τοτε ΝΑΙ το 12 pro κάνει μια Χαρα τη δουλεια του ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ .

 Εγώ όμως φίλε μου σου απάντησα σε άλλο σχόλιο όπου «αναρωτιόσουν» για το αν δεις διαφορά!

 Ε διαφορά θα δεις ΤΕΡΑΣΤΙΑ αν πάρεις το 15 pro .

 Είπαμε μη λέμε ότι θελουμε! (για να μην το χαρακτηρίσω αλλιώς)

 

Όσο και να το ζορίζεις δεν θα δεις διάφορες:

  1. Το σχέδιο παραμένει το ίδιο! Έχουν παρέλθει οι εποχές που πηγαίναμε από το 3GS στο 4, μετα στο 5, μετα στο 6 κλπ κλπ.
  2. Οι κάμερες του top of the range iPhone 12pro του 2021 είναι το ίδιο καλές και το 2023!! Δεν εχει γινει καμια επαναστση στον συγκεκριμενο τομεα.
  3. Τα bezels εναι σχεδόν τα ιδια!! Μην δουλευομαστε μεταξυ μας!!!!!
  4. Το notch έγινε island…..and what is the difference.
  5. Το IOS παραμένει το ίδιο το μόνο που κερδίζεις είναι 2 χρονιά περισσότερο αναβάθμιση.

 

 

9 hours ago, Tlykog said:

"η Porsche είναι κορυφαίο αυτοκίνητο, αλλά εγώ χρειάζομαι ένα αμάξι πόλης για ψώνια και δε μου κάνει, θέλω κάτι μικρότερο και οικονομικότερο".

Γιατί να αλλάξει κάποιος την Porsche του 2021, 2022, 2023 για την Porsche του 2024? σίγουρα κάποιοι θα την αλλάξουν, για τους λογικά σκεπτόμενους που σέβονται το πορτοφόλι τους όχι......εκτός και εάν είναι εταιρικά η bonus!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, markos9 είπε

Από iPhone Χ... θα περιμένω μάλλον, το 16 προ. 

Λογικά, θα πάει για μπαταρία. 

κι εγω με iPhone X, του εχω αλλαξει ηδη μια φορα μπαταρια, και αν δω τιμες στο θεο, θα προτιμησω να αλλαξω ξανα μπαταρια,
αλλιως απο συγγενη στην αλλη μερια του Ατλαντικου.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, JailbrokenDiesel είπε

κι εγω με iPhone X, του εχω αλλαξει ηδη μια φορα μπαταρια, και αν δω τιμες στο θεο, θα προτιμησω να αλλαξω ξανα μπαταρια,
αλλιως απο συγγενη στην αλλη μερια του Ατλαντικου.. 

Δεν γίνεται αλλιώς φίλε μου.

Εγώ, τώρα σκέφτομαι να την αλλάξω, έχω 935 κύκλους. 

Πού την άλλαξες την μπαταρία; Σκέφτομαι για document που κάνει αλλαγή και το κάτω ηχείο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Dinos1973 είπε

Γιατί να αλλάξει κάποιος την Porsche του 2021, 2022, 2023 για την Porsche του 2024? σίγουρα κάποιοι θα την αλλάξουν, για τους λογικά σκεπτόμενους που σέβονται το πορτοφόλι τους όχι......εκτός και εάν είναι εταιρικά η bonus!

Καταρχήν δεν βγαίνει κάθε χρόνο μοντέλο Porsche. Οπότε η λογική σου δεν στέκει έτσι όπως την παρουσιάζεις.

Αν το πάμε με τα μοντέλα, τότε προφανώς τρία μοντέλα πίσω Porsche είναι αρκετά χειρότερη από την τωρινή. Αισθητές διαφορές και όχι μόνο στη σχεδίαση...

Επειδή, όμως, η τεχνολογία στα κινητά εξελίσσεται πολύ πιο γρήγορα από τα αυτοκίνητα, είναι σαν να λες ότι η Prosche του 2000 είναι ίδια με αυτή του 2023...

Επεξ/σία από Tlykog
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, markos9 είπε

Δεν γίνεται αλλιώς φίλε μου.

Εγώ, τώρα σκέφτομαι να την αλλάξω, έχω 935 κύκλους. 

Πού την άλλαξες την μπαταρία; Σκέφτομαι για document που κάνει αλλαγή και το κάτω ηχείο. 

Με έκανες να ψάξω στα files να δω τους κύκλους φόρτισης 😄 1495 εγώ 😱😱 

Document στη Νεα Σμυρνη είχα πάει το 2020

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή τον Σεπτέμβριο θα δώσει ένα ίδιο τηλέφωνο εμφανισιακά με ένα 15% ίσως καλύτερες επιδόσεις που δε φαίνονται σε καθημερινή χρήση ίσως λέμε ίσως αυξήσει την μπαταρία θα δώσει type c που είναι αναγκασμένη από την νομοθεσία πλέον να το κάνει και θα αυξήσει ίσως 256GB την χωρητικότητα δηλαδή η ίσως να ξεκινάνε από 512Gb και όλα αυτά με περίπου 200€ αύξηση στην Αμερική που σημαίνει εδώ στην Ελλάδα +300??

Εγώ είχα το 13 pro max 256gb και τώρα έχω το S23 Ultra 512gb δεν θα μπω στην λούπα ποιο είναι καλύτερο. Θεωρώ όμως τραγικό το ότι η ελληνική κοινωνία θεωρεί είτε μας αρέσει είτε όχι ένα τηλ status symbol και κάποιοι και καταστηματάρχες και ιδιώτες πατάνε πάνω εκεί για να θησαυρίσουν. Τι εννοω και μην μου πείτε ισότιμια ευρώ δολαρίου και τα δυο έρχονται από χώρες εκτός Ε.Ε και τα δυο εισάγονται και πληρώνονται σε δολάρια.

Απλα το ένα ειναι απλά τηλέφωνο το άλλο το status symbol του φτωχού.

Θα ξαναγυρίσω σε apple όταν η λόγος χωρητικότητας τιμής θα είναι σε λογικά πλαίσια και όταν καταφέρει ίσως κάτω από την οθόνη να χωρέσει face sensor και κάμερα αυτή η απαράδεχτη μαυρίλα (κατά την γνώμη μου) σαν χιτλερικό μουστάκι πάνω στην οθόνη πρέπει να εξαφανιστεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, klaftop είπε

Όχι καλέ κινεζικές , δε μας νοιάζουν τα χαρακτηριστικά μόνο να έχει το σήμα της apple και στρογγυλεμένες άκρες και να είναι ακριβό για δείχνουμε πλούσιοι και πετυχημένοι μετροσέξουαλ με γουστο 😂😂

Wow έχεις το 8ο καλύτερο κινητό σε καμερα

Screenshot_20230731-211428.png

Απορώ γιατί το pixel  7 δεν πουλάει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ θέλω  η  τιμή του να πάει 2000 μηπως και παραπάνω !!! δεν μπορείς εγώ να έχω iphone και εσύ android και να παίζουν στην ίδια τιμή!! είναι προσβολή για εμένα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, HateMe είπε

Ο άλλος συγκρίνει τις πόρσε με τα κινητά και το αν αξίζει να αλλάζεις κάθε 1-2 χρόνια.

Σηκώνω τα χέρια ψηλά. 

Μάλλον παραλληλίζει…

55 λεπτά πριν, kevin8 είπε

εγώ θέλω  η  τιμή του να πάει 2000 μηπως και παραπάνω !!! δεν μπορείς εγώ να έχω iphone και εσύ android και να παίζουν στην ίδια τιμή!! είναι προσβολή για εμένα..

Τόσα χρόνια τα ίδια και τα ίδια λέτε και μόλις αυξάνουν οι τιμές στις Android ναυαρχίδες κλαίτε και κατηγορείτε την Apple…

μήπως να αλλάξετε τροπάριο μπας και αγοράσετε φτηνότερα τα κινητά που σας αρέσουν???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/7/2023 στις 10:04 ΠΜ, Dinos1973 είπε

Η τιμή θα συνεχίσει να ανεβαίνει κάθε χρόνο. Το θέμα είναι γιατί ένας κάτοχος του 14,13,12 (όπως και εγώ) να αλλάξει; Τι παραπάνω θα προσφέρει το 15 από το 14 κλπ. κλπ. κλπ.!

Διότι σου δίνουν καλό πρόγραμμα επιδότησης με αντικατάσταση ίσως; 

Ειλικρινά αυτό που τα βλέπετε με τον φακό της ψωροκωσταινας δεν το καταλαβαίνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 01/08/2023 at 12:00, markos9 said:

Δεν γίνεται αλλιώς φίλε μου.

Εγώ, τώρα σκέφτομαι να την αλλάξω, έχω 935 κύκλους. 

Πού την άλλαξες την μπαταρία; Σκέφτομαι για document που κάνει αλλαγή και το κάτω ηχείο. 

Είχα αλλάξει στο Χ στην Document

και άλλαξε μαζί το ηχείο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 31/07/2023 at 12:32, svartevarg said:

Το θέμα είναι: το 5ετές πρόγραμμα στην Wind είναι unlimited και μπορεί να είναι οικογενειακό;

Ναι το τιτάνιο έχει γίνει trend και πιθανόν να ακολουθήσει και το ανθρακόνημα σε λίγο.

αν δεν βγει με βιμπράνιο και με την λειτουργία της στολής του Black Panther που απορροφά την ενέργεια από τα χτυπήματα εγώ δεν παίρνω 😏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, kostasPC είπε

αν δεν βγει με βιμπράνιο και με την λειτουργία της στολής του Black Panther που απορροφά την ενέργεια από τα χτυπήματα εγώ δεν παίρνω 😏

Τα δικά σου 1800 ευρώ περιμένουν για να κλείσει το οικονομικό έτος.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, -Dimitris- said:

Τα δικά σου 1800 ευρώ περιμένουν για να κλείσει το οικονομικό έτος.

Προφανώς και δεν τα περιμένουν, πότε δεν είπα κάτι τέτοιο.. αλλά μάλλον θα πρέπει να κάνεις ένα check up την αίσθηση του χιούμορ σου 🫡

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...