Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC] V2


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Stash tabs παραπάνω ήθελες οπωσδήποτε πριν αν είχες σκοπό να φτιάξεις από έναν 100αρη σε κάθε class. Τώρα που τα aspects θα γίνονται extract δε νομίζω να υπάρχει θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Stash tabs παραπάνω ήθελες οπωσδήποτε πριν αν είχες σκοπό να φτιάξεις από έναν 100αρη σε κάθε class. Τώρα που τα aspects θα γίνονται extract δε νομίζω να υπάρχει θέμα.

Aν ηθελες να εχεις ολα τα Class 100 level και ντυμενους ισως να ηθελε καλη διαχειριση για να το πετυχεις που συνεπαγεται οτι ησουν και καμενος.
Συνηθως αυτοι που εκαναν παραπονα για το stash ηταν αυτοι που παλευαν με το ζορι να ανεβασουν ενα 100αρη ή ανεβαζαν εναν στα 90 και μετα πηγαιναν σε 2ο.

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καλά τώρα με το tempering/masterworking, καλή τύχη με το stash αν θέλει πχ ο Rob να κρατάει διαφορετικά items ανά build σε κάθε class που θέλει να έχει ανά season.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετα απο καιρο που εχω κανει την αποτοξινωση μου (σε ολο το ειδος, βλ. POE, LE) το περιμενω με ανυπομονησια. Νομιζω θα ξεκινησω με Frozen Orb και καποια στιγμη αναλογως τα drops θα παιχτει Necro μονο Summons και επιτελους Storm Druid που μου εχει μεινει διακαης ποθος απο S2.

Οι αλλαγες ολες ειναι καλοδεχουμενες, φτανει να δουμε και πως θα δουλεουν ingame.

 

edit: Αν καταλαβα καλα τις αλλαγες για το codex, ουσιαστικα οτι παιρνουμε και εχει aspect που χρειαζομαστε το βγαζουμε αμεσως και μενει στο codex παντα το μεγαλυτερο για να το χρησιμοποιησουμε απειρες φορες? 

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
21 minutes ago, Αλεξανδρος A.92 said:

Αν καταλαβα καλα τις αλλαγες για το codex, ουσιαστικα οτι παιρνουμε και εχει aspect που χρειαζομαστε το βγαζουμε αμεσως και μενει στο codex παντα το μεγαλυτερο για να το χρησιμοποιησουμε απειρες φορες? 

Για την ακρίβεια το σπας για να πάρεις τα κλασικά materials και ταυτόχρονα παίρνεις μονιμα και το Aspect στο Codex of Power στο αντίστοιχο "rank" ανάλογα με το πόσο καλά rolled είναι στο item. Δεν έχεις δλδ πλέον το δίλημμα να το σπάσω για τα mats ή να κάνω extract το aspect, γίνονται και τα 2 μαζί.

Κοινώς αν είσαι τυχερός και σου κάτσει νωρίς 100% rolled, το έχεις για πάντα στο τερμα για να το χρησιμοποιήσεις όσες φορές θες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Psycho_Warhead said:

Άστα αυτά, ''βρήκα το κλειδί'' κλπ θέλω :D

ναι, όμως να έχουμε έτοιμα τα rage memes από Θρες.

 

build βρήκα.

https://d4builds.gg/builds/5efef740-3101-4344-aeab-2bbfec6f6d35/?var=0

το leveling βέβαια δε μου αρέσει αλλά οκ πόση ώρα μέχρι να φτάσεις 60.

https://maxroll.gg/d4/build-guides/firewall-sorcerer-leveling-guide

Ας πούμε οτι θα μπω να παίξω για τη παρέα και τις αλλαγές που είναι μαζικές από Season1 που το παράτησα. Αυτό που δε ξέρω είναι αν το end game βγάλει σημάδια repetitiveness χωρίς ουσία θα γίνει μια από τα ίδια.

μου φαίνεται θα levelάρω με arc lash το firewall suckz ballz

https://maxroll.gg/d4/build-guides/arc-lash-sorcerer-leveling-guide

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
48 minutes ago, greekfragma said:

το firewall suckz ballz

"Fun" wise μάλλον ναι, αλλά είναι μαζί με το Chain Light τα 2 καλύτερα/γρηγορότερα του Sorc.

Chain Lightning Sorcerer Leveling Guide - D4 Maxroll.gg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Thresh said:

"Fun" wise μάλλον ναι, αλλά είναι μαζί με το Chain Light τα 2 καλύτερα/γρηγορότερα του Sorc.

Chain Lightning Sorcerer Leveling Guide - D4 Maxroll.gg

 

ε το νόημα είναι να έχουμε fun first. δε ξέρω...μπορεί να κουμπώσω και chain lightning. θα το αναλύσουμε οβερ δισκορδ παρέα με ποιοτική μουσική εμπνευσμένη από ταινίες Ηλία Ρίχτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...