Προς το περιεχόμενο

Ακουστικά TWS Earbud Bluetooth Lenovo ThinkPlus GM2 Pro 11 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
  • Speaker Unit: 10 mm
  • HiFi Surround Sound
  • Low Latency
  • Call Noise Cancellation technology
  • Bluetooth V5.3 

https://vi.aliexpress.com/item/1005004913527552.html  

 

 

image.jpeg.522a14ec8ee257ca8ab8e6cdc8fb17e4.jpeg
https://techxreviews.com/lenovo-gm2-pro-review/  

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 6
  • Thanks 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Ακουστικά Earbud Bluetooth Lenovo ThinkPlus GM2 Pro 11 €
  • Απαντ. 160
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Ακουστικά Earbud Bluetooth Lenovo ThinkPlus GM2 Pro 9 €
  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Ακουστικά TWS Earbud Bluetooth Lenovo ThinkPlus GM2 Pro 11 €
1 hour ago, thodoris_9 said:

Ευχαριστώ TS, έψαχνα κάτι φτηνό για την μικρή, τα τσιμπησα κυρίως λόγω αυτονομίας και μάρκας 

Η αυτονομία αυτη που αναφέρεται είναι με τη χρηση της θήκης για φόρτιση . Αυτα σκετα κρατάνε κάπου 4 ώρες , το λεω για  διευκρίνηση απλά .

Και εγώ το σκέφτομαι απλά μου φαίνονται κάπως μεγάλα ..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Galaxy είπε

Η αυτονομία αυτη που αναφέρεται είναι με τη χρηση της θήκης για φόρτιση . Αυτα σκετα κρατάνε κάπου 4 ώρες , το λεω για  διευκρίνηση απλά .

Και εγώ το σκέφτομαι απλά μου φαίνονται κάπως μεγάλα ..

Ναι, το κατάλαβα αλλά η χρήση τους δεν θα είναι gaming, χαλαρή μουσικουλα. Ευχαριστώ πάντως για την διευκρίνηση. Δεν νομίζω να έχει τόσες απαιτήσεις η μικρή 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιρρεπης και εγώ  , αγόρασα 2 να υπάρχουν ....

Με τέτοια τιμή δεν νομίζω να υπάρχει σύγκριση ... 😉   😉 

4 minutes ago, katcos said:

Επειδή έχω πολύ καιρό να παραγγείλω από αλι , με τελωνείο τι ισχύει;

Σε τέτοια τιμή και μέχρι 100 ευρώ νομίζω δεν υπάρχει θέμα πλεον .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, DIGITHEOS είπε

Τα εχω...για μουσικη ειναι καλα ...καθαρος ηχος...για να μιλας δεν σε ακουνε και τοσο καλα εχω παραπονα....

Μολις με εσωσες απο το να πεταξω 11€. Δυστυχως αρκετα τετοια bluetooth πονανε στο μικρόφωνο/ομιλια και θελει ησυχια στο περιβαλλον για να σε ακουν και να τους ακους καθαρα.

Επεξ/σία από runner69
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, runner69 είπε

Μολις με εσωσες απο το να πεταξω 11€. Δυστυχως αρκετα τετοια bluetooth πονανε στο μικρόφωνο/ομιλια και θελει ησυχια στο περιβαλλον για να σε ακουν και να τους ακους καθαρα.

Με το απόλυτο gadget του καλοκαιριού πάντως που πήρα εφέτος (γυαλιά ηλίου με ΒΤ Lenovo/Lecco) συμβαίνει το αντίθετο...σε εξωτερικό χώρο με πολύ θόρυβο σε ακούν τέλεια, εσύ όμως μπορεί να δυσκολευτείς λιγάκι....απόλυτα λογικό πρόβλημα βέβαια με δεδομένο που είναι τα "ακουστικά" (στους βραχίονες των γυαλιών).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσα τέτοια εχουμε πάρει σε προσφορά, όλα μετά απο λιγο καιρό πάνε στον κάλαθο είτε δε θα δουλευει το ένα απο τα δυο είτε δε θα φορτίζουν, είτε δε θα σε ακουνε. Για τίποτα σοβαρό και με αντοχή στο χρόνο δεν είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, agnostos99 είπε

Πόσα τέτοια εχουμε πάρει σε προσφορά, όλα μετά απο λιγο καιρό πάνε στον κάλαθο είτε δε θα δουλευει το ένα απο τα δυο είτε δε θα φορτίζουν, είτε δε θα σε ακουνε. Για τίποτα σοβαρό και με αντοχή στο χρόνο δεν είναι...

*****4.8 / 24.891 Reviews / 100K+ Sold

https://techxreviews.com/lenovo-gm2-pro-review/

Aντιπροτασούλα?

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 minutes ago, zacharis1955 said:

Η αντιπροσφορά είναι να παρετε κάτι 30+ ευρώ για να το χαρείτε παραπάνω αλλά μακαρι να βγουν και αυτα εδω καλά όσοι τα παρετε.

Απλά καμια φορα πχ 15 με 30 ευρώ είναι διαφορά -50% και προσφοράρα αλλά είναι μονο 15 ευρω διαφορα και πιθανόν να πάρεις κάτι που θα σε κρατησει πολυ περισοτερο καιρό. Γενικά μιλώντας όχι επι τουτου. Προσωπικά απο δω εχω πάρει καμια 15ρια τετοια ακουστικά σε τιμές που βγαζαμε εδω στο σαιτ μας προσφορες με 8-15 ευρα και όλα εχουν πάει όπως προείπα μετά από λιγο καιρό για πέταμα λογω προβλημάτων. Τα συγκεκριμενα δεν τα εχω, εχω πάρει άλλα lenovo φθηνα και είναι στο ίδιο σημείο οπως τα άλλα σε καποια χωματερη υποθετω. Τωρα αν το παμε με την αυστηρη εννοια της προσφοράς και 10 ευρω να εχουν από 13 είναι προσφορά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...