Προς το περιεχόμενο

Δεν παει αλλο...5202Mhz...Τερματισε το Vcore...


BrwmogazoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χεχε ναστε καλα...

 

Τζακο...εγω λεω να τις εχουμε να μας κανουν κανα μασσαζ...και να αφησουμε τα βιδωματα και ξεβιδωματα...γιατι με βλεπω να βαζω τον επεξεργαστη στα Dimm slots anti gia to socket με τετοια μωρακια τριγυρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πακετο τερματισε η ταση στον επεξεργαστη...χαχα

 

Τρελαινεται για κρυο το τσιπ αυτο...

 

μεχρι 1.6 ρευμα σε μπαιος με αφηνει να επιλεξω αρα 1.648 peak πιανει...

απο εκει και πανω δεν ποσταρει κα8ολου...ειναι το κλειδωμα που ακουγα για τους πρεσκοτ?

 

5152mhz :)

μερικες φοτο λοιπον..

 

5152mhz.jpg

 

5121mhz.jpg

 

5100+cpuz.gif

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gaz να σε ρωτησω κατι?Με τι τροφοδοτικο και μητρικη κανεις τα φοβερα και τρομερα με τον ρ4?Και επισης τι μνημη χρησιμοποιησες..Πιστευεις οτι με τον ιδιο εξοπλισμο αλλα με αεροψυξη(thermaltake volcano 7+) stis 6000 strofes (Δεν με νοιαζει ο θορυβος) τηα μπορεσω να πιασω τουλαχιστον τα 4,2 ghz?Eyxaristo... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με D0 πολυ πι8ανο να εισαι οκ στα 4 γιγα...απλα 8α ζεματας...

 

εβαλα πανω καινουριες ψυχτρες στα μοσφετ και γλυστρισανε πολυ λιγο τα 2...τωρα παιζει ανεμιστηρας και ειναι οκ....

 

βασικα εχω δει 3αρηδες νορ8γουντ στα 4 με αερα...αλλα 8α σου προτεινα εναν 3.2 η 3.4 νορ8γουνγ για πιο πολλες πι8ανοτητες με αερα στα 4...

 

οσο για λεφτα...ναι καλυτερα να πας με 3αρη για τα 4 παρα με 3.2 η 3.4...ο 3αρης λογικα 8α σου παει καλα..και πες οτι δεν πιανεις τα 4 για 100μεγακυκλους...ακσιζουν 25? χιλιαρικα για τα 100 που ΙΣΩΣ να επιανες με 3.2? δεν νομιζω...και εγω ειχα κολλημα στα 4...ο 2.8 μου εβγαζε 4100 χωρις κανενα προβλημα στα8ερος...αλλα μην κολλας σε νουμερα.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...