Προς το περιεχόμενο

Realme 10 δεν μένει στο μενού των άλμπουμ


xronis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα στην ομάδα.Εχω το realme 10 λίγες μέρες και παρατήρησα την εξής δυσλειτουργία. Όταν μπαίνω στο μενού για να δω φωτογραφίες ή βίντεο, είτε έχω ανοίξει φωτογραφία να την δω, είτε έχω ανοίξει βίντεο να δω, είτε είμαι στο μενού πρίν τα ανοίξω να τα δω, είτε ακόμα στις ρυθμίσεις των άλμπουμ, μετά από 5-6 δευτερόλεπτα που είμαι στις σελίδες που προανέφερα,"κλείνει" τελείως το άλμπουμ και βγαίνει στην αρχική οθόνη του κινητού.

 

Είναι κάποια ρύθμιση ή "για πέταμα";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε μια εκκαθάριση της εφαρμογής μήπως στρώσει, αλλιώς αν έχεις κάνει όλα τα update  λογισμικού στην συσκευή τράβηξε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, chios είπε

Κάνε μια εκκαθάριση της εφαρμογής μήπως στρώσει, αλλιώς αν έχεις κάνει όλα τα update  λογισμικού στην συσκευή τράβηξε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

Εκκαθάριση εφαρμογής εννοείς μία από τις δύο επιλογές;Screenshot_2023-08-06-12-21-37-16_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg.e6fefa62e3f500fed7f8b08e4f23c95b.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Tsilitheo2 είπε

Και ναι,εχει μαζέψει πολλα άχρηστα δεδομένα... 286μβ

Ωωωωχ,κι όλας;Πριν 3 μέρες το παρέλαβα.Τελοσπαντων.Δοκιμαζω και ξαναστελνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα την προσωρινή εκκαθάριση και ενώ σε πρώτη φάση δεν έκανε κάτι περίεργο, μετά όποτε ξανά άνοιξα φωτογραφίες έκανε τα ίδια.Μετα ένα έκανα επαναφορά σε εργοστασιακές ρυθμίσεις.Ειχα μέσα μια microsd κάρτα φουλ υλικό βίντεο κ.λ.π. και δεν τα εμφανίζει στα άλμπουμ.Παιζει να σβήστηκαν όλα και από εκεί μέσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω η επαναφορα να επηρεασε και την σδ. Δοκιμασε την σε ενα πσ ή αλλο κινητο

Ισως κιολας μετα την επαναφορα να πρεπει να δωσεις δικαιωματα στην εφαρμογή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Tsilitheo2 είπε

Δεν νομιζω η επαναφορα να επηρεασε και την σδ. Δοκιμασε την σε ενα πσ ή αλλο κινητο

Ισως κιολας μετα την επαναφορα να πρεπει να δωσεις δικαιωματα στην εφαρμογή 

Βγάζει τέτοια θέματα η realme ή έκατσε σε εμένα;

Κάθομαι τώρα στην άδεια και ασχολούμαι με τέτοια... Έλεος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...