Προς το περιεχόμενο

[ΔΩΡΕΑΝ] Torment: Tides of Numenera στο Robot Cache


ghadhika

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσοχή, υπάρχει πιθανότητα από ότι είδα σε κάποια σχόλια ο client να κάνει coin mining. Επίσης ο client τους είναι προβληματικός και δύσκολος στην απεγκατάσταση. Δεν τα έχω εξακριβώσει ο ίδιος αλλά από κάποια σχόλια που είδα με λίγη αναζήτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 hours ago, aelaos said:

Προσοχή, υπάρχει πιθανότητα από ότι είδα σε κάποια σχόλια ο client να κάνει coin mining. Επίσης ο client τους είναι προβληματικός και δύσκολος στην απεγκατάσταση. Δεν τα έχω εξακριβώσει ο ίδιος αλλά από κάποια σχόλια που είδα με λίγη αναζήτηση

Τον έχω εγκατεστημένο κάτι χρόνια και δεν έχω παρατηρήσει κάτι "ύποπτο". Ναι υπάρχει η δυνατότητα για coin mining αλλά είναι εμφανής, την ενεργοποιείς όποτε θες και τα χρησιμοποιείς ως έκπτωση όταν αγοράσεις κάποιο παιχνίδι.

Επεξ/σία από ghadhika
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, aelaos είπε

Προσοχή, υπάρχει πιθανότητα από ότι είδα σε κάποια σχόλια ο client να κάνει coin mining. Επίσης ο client τους είναι προβληματικός και δύσκολος στην απεγκατάσταση. Δεν τα έχω εξακριβώσει ο ίδιος αλλά από κάποια σχόλια που είδα με λίγη αναζήτηση

εμπιστευομαι την amd που επιτρεπει το logo της. Επίσης δεν το φλαγκάρουν τα αντιβαιρους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...