Προς το περιεχόμενο

Eγκατάσταση εφαρμογής τρίτων μερών σε μέλος του family link


elvorix
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από xakerofxanthi,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα σας,

σαν γονέας που έχει γιο στην εφηβία χρειάζομαι τις γνώσεις σας.

του πήραμε κινητό, του έφτιαξα gmail και προσπαθώ να τον ελένξω από το Family link.

θέλει να κάνει εγκατάσταση ένα .apk αλλά του το κόβει.

δεν έχω βρει κάποια άκρη από την google.

κάποια ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση

Καλησπέρα. Πως τα πάτα με τα Αγγλικά ?? Βρήκα αυτό
image.png.eef35c24e65e82021737887acf7d601f.png

από την σελίδα
https://forum.unity.com/threads/installing-apk-on-android-device-with-family-link.572002/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι σχετικό για να μην ανοίγω νέο θέμα. Έχω το family safety of Microsoft και μέχρι στιγμής όλα ήταν καλά. Όταν ήθελαν τα παιδιά να μπουν στο pc ή στο κινητό ζητούσαν την άδεια μου για χρόνο. Όμως στο ένα το pc έχει γίνει το εξής. Ήθελε το παιδί να εισέλθει κάπου και χρειάζονταν το λογαριασμό της Microsoft αλλά δεν θυμόταν τον κωδικό και έτσι έκανε ανάκτηση κωδικού και έφτιαξε νέο. Όμως όταν πήγε να κάνει ξανά είσοδο στα windows , του ζητάει άδεια από γονέα για χρόνο αλλά ο γονέας δεν λαμβάνει ειδοποίηση για να ξεμπλοκάρει την είσοδο και άρα το pc είναι κολλημένο στη είσοδο!! Έψαξα να βρω στο forum της Microsoft κάτι σχετικό αλλά δεν είναι τόσο βοηθητικά. Άρα σίγουρα θα απευθυνθώ στο τμήμα υποστήριξης αν δεν βρω ακρη διαφορετικά. Σημείωνω επίσης ότι όταν κάνω τερματισμό λειτουργίας , βγάζει μήνυμα ότι ο υπολογιστής χρησιμοποιείται από άλλο χρήστη και με τον τερματισμό θα χαθεί κάθε εργασία που τρέχει αυτή τη στιγμή ( αξιοσημείωτο είναι η χρήση από άλλο χρήστη και δεν ξέρω αν η αλλαγή password συνετέλεσε σε αυτό!). Συγνώμη αν κούρασα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...