Προς το περιεχόμενο

Xiaomi x3 pro Google play


Savina25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα σας έχω ένα xiaomi x3 pro μεταχειρισμένο και θα ήθελα να ρωτήσω κατά εδώ και περίπου ένα 6 μηνό σχεδόν κάθε βράδυ μου ερχετε ένα μνμ με εικονίδιο από Google play store και μου γράφει ότι έχω ένα νέο μνμ τι μπορεί να είναι αυτό??? Κόλλημα του κινητού η κάτι άλλο??? Είναι πρώτη φορά που μεταχειριζομαι κινητό της xiaomi και μου έχει σπάσει τα νεύρα πατάω πάνω στο εικονίδιο και αυτό εξαφανίζετε τι μπορεί να είναι αυτό??? Σας ευχαριστώ πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου! Μήπως θα μπορούσες να μας πεις τι ακριβώς είναι αυτό το μήνυμα; Τι γράφει; Είναι κάποια ειδοποίηση; Μήπως είναι καμία ειδοποίηση για να κάνεις update την εφαρμογή. Φυσιολογικά δεν πρέπει να στέλνει κάτι. Μπορείς να πας στις εφαρμογές και να βρεις τα εξής: google play store και google play services. Αν πατήσεις στο καθένα θα μπορέσεις να κάνεις διαγραφή/εκκαθάριση δεδομένων. Λογικά θα στρώσει μετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Μπορείς να κάνεις αυτό που κάνει αυτός να τις απενεργοπιήσεις εντελώς. Αλλιώς μήπως υπάρχει στο λογαριασμό σου στο play store και απλός θέλει να το δεις.
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...