Προς το περιεχόμενο

AP TL-W901AND


N3CR4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά επειδή θα με τρελάνει, έχω ένα access point TP-LINK  WA901ND V4. Για κάποιο περιέργο λόγο δεν μπορεί κα κάνει load ούτε τη login σελίδα στο web interface του. Το έχω κάνει πάνω από 10 reset των 15s. Τι κάνω λάθος; 

Μου βγάζει τη μισή σελίδα, δεν εμφανίζει όλα τα menu, κάτι τετοια κουλά δλδ. Γιατί συμβαίνει αυτό; Δούλευε κομπλέ αρκετό καιρό. Τι έπαθε ξαφνικά;;;;

Παίζει να υπάρχει θέμα ram του access point; Αλλά και πάλι γιατί έσκασε τώρα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από υπολογιστή με καλώδιο, το κάνει και από chrome και από edge. Είναι λίγο παλιό γενικώς το ap, είναι του 2015. Δοκίμασα να βρω τον internet explorer αλλά δεν υπάρχει πλέον εγκατεστημένος μεσα στα windows 10. Μήπως ήρθε η ώρα του ap για να πάει στην ανακύκλωση συσκευών; 🤔

Επεξ/σία από N3CR4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περα απο το να δοκιμασεις και απο αλλο browser ή σε καποιο αλλο Pc δεν υπαρχει κατι αλλο να κανεις.αν μπορουσες να μπεις μεσα θα μπορουσες πιθανοτατα να  κανεις και firmware update μηπως και . αν πατησεις απο το Run Την εντολη Iexplore δεν σου ανοιγει τον explorer αλλα σου ανοιγει τον edge? απο κινητο δοκιμασες? και πριν μια βδομαδα χαρισα 2 σφραγισμενα 801Nd. οπως εγραψαν ειναι πολυ παλια και δεν εχει νοημα να ασχοληθεις παραπανω.βεβαια μπορεις αν σου περισσευει καποιο παλιο adsl/vdsl modem router να το κανεις access point οπως το 901Nd.

13 hours ago, N3CR4 said:

Παιδιά επειδή θα με τρελάνει, έχω ένα access point TP-LINK  WA901ND V4. Για κάποιο περιέργο λόγο δεν μπορεί κα κάνει load ούτε τη login σελίδα στο web interface του. Το έχω κάνει πάνω από 10 reset των 15s. Τι κάνω λάθος; 

Μου βγάζει τη μισή σελίδα, δεν εμφανίζει όλα τα menu, κάτι τετοια κουλά δλδ. Γιατί συμβαίνει αυτό; Δούλευε κομπλέ αρκετό καιρό. Τι έπαθε ξαφνικά;;;;

Παίζει να υπάρχει θέμα ram του access point; Αλλά και πάλι γιατί έσκασε τώρα; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, poulinos είπε

αν πατησεις απο το Run Την εντολη Iexplore δεν σου ανοιγει τον explorer αλλα σου ανοιγει τον edge? 

Ναι δεν ανοίγει ο explorer (βασικά ανοίγει και κλείνει αμέσως και μετά σου ανοίγει τον edge)

Οπότε ποιο λέτε να προμηθευτώ τώρα;

Κάνει μία μόνο δουλειά, του έχω συνδέσει με ethernet έναν printer lexmark που έχω στο γκαράζ (ο οποίος δεν είναι ασύρματος). Από αυτό τον χώρο συνδεεται σε bridge mode με τον ρουτερ του ΟΤΕ που εχω στο σαλόνι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να παρεις παλι το ιδιο.και το 901 σου κανει και το 801

3 hours ago, N3CR4 said:

Οπότε ποιο λέτε να προμηθευτώ τώρα;

Κάνει μία μόνο δουλειά, του έχω συνδέσει με ethernet έναν printer lexmark που έχω στο γκαράζ (ο οποίος δεν είναι ασύρματος). Από αυτό τον χώρο συνδεεται σε bridge mode με τον ρουτερ του ΟΤΕ που εχω στο σαλόνι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...