Προς το περιεχόμενο

Ποίο ρούτερ είναι καλύτερο


angel z
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από JSD,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα εχώ Vodafone 100 Mbps και έχω δύο ρούτερ το Vodafone power Station WiFi 6 και το ZTE 268q το πρώτο συγχρονίζει στα 80 με 87 το πολύ στο κατέβασμα και 10 με 11 στο ανέβασμα ενώ το ZTE δίνει 90 με 95 στο κατέβασμα και 10 με 11 στο ανέβασμα ποιο είναι καλύτερο σε γενικές γραμμές σταθερό στο σήμα για να έχω πάνω το πρώτο μήπως θέλει κάποια αναβάθμιση μήπως επίσης έχει δύο καλώδια για DSL το ένα είναι μαύρο μακρύ και λεπτό ενώ το άλλο λευκό λίγο μικρότερο και δίνω 3 με 4 παραπάνω στο κατέβασμα τι να κάνω για να έχω το maximum της πρίζας υπόψη έχουν αλλαχτεί όλα τα καλώδια μέχρι το διακλαδοτη έξω στην κολόνα και μιλάμε για μονοκατοικία όταν είχα το Vodafone h300s έδινε 100 με 105 στο κατέβασμα και 8 με 9 στο ανέβασμα αλλά συχρονιζε στα 30 λεπτά μέχρι που είπε το ποίημα 

Επεξ/σία από angel z
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση

Καλησπέρα...

Μια μικρή δυσκολία στην κατανόηση του κειμένου σου ομολογώ πως είχα. Θα βοηθούσε να χρησιμοποιούσες μικρότερες προτάσεις για να μεταδίδεις καλύτερα το μήνυμα που θέλεις.

Σε παροτρύνω να μελετήσεις ένα θέμα που είχα ανοίξει τις προάλλες:

 

Η περίπτωσή σου μου θυμίζει εκείνη που αντιμετώπιζα. Οπότε η απάντηση από εμένα ειναι ξεκάθαρη.

Το ZTE ZXHN H268Q σου προτείνω.

JSD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...