Προς το περιεχόμενο

Επιδοτούμενο πρόγραμμα ΔΥΠΑ.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα forum ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος πότε γίνεται η πληρωμή επιδοτούμενου προγράμματος από την ΔΥΠΑ ,  σχετικά με το Digital marketing.

Με λίγα λόγια παρακολούθησα ένα επιδοτούμενο πρόγραμμα Digital marketing από την ΔΥΠΑ 80 ωρών, έδωσα εξετάσεις κανονικά τις πέρασα πήρα και τις πιστοποιήσεις, αλλά περάσανε 2 μήνες από τότε και ακόμα να πληρωθούν αυτές οι ώρες.

Γνωρίζει κάποιος πότε γίνεται; Η έχει παρακολουθήσει στο παρελθόν κάτι επιδοτούμενο από ΔΥΠΑ και θυμάται πότε έγινε η πληρωμή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλο θα ηταν να ρωτησεις στα ΚΕΚ σου που υπεγραψες και την συμβαση να σε βοηθησουν ή στο 1555. Συνηθως σε παρομοια προγραμματα για ανεργους αργουσαν μηνες να μπουν τα χρηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, SinAkuma said:

Καλησπέρα forum ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος πότε γίνεται η πληρωμή επιδοτούμενου προγράμματος από την ΔΥΠΑ ,  σχετικά με το Digital marketing.

Με λίγα λόγια παρακολούθησα ένα επιδοτούμενο πρόγραμμα Digital marketing από την ΔΥΠΑ 80 ωρών, έδωσα εξετάσεις κανονικά τις πέρασα πήρα και τις πιστοποιήσεις, αλλά περάσανε 2 μήνες από τότε και ακόμα να πληρωθούν αυτές οι ώρες.

Γνωρίζει κάποιος πότε γίνεται; Η έχει παρακολουθήσει στο παρελθόν κάτι επιδοτούμενο από ΔΥΠΑ και θυμάται πότε έγινε η πληρωμή;

τα πηρα κανα διμηνο μετα.στο digital marketing το πρωτο τμημα που εγινε τα πηρε ηδη ενω το δευτερο τμημα που ηταν σχεδον κολλητα δεν τα εχει παρει .εκανα cuber security μετα απο ολους αλλα τα πηραμε ιδια μερα με το πρωτο τμημα του marketing. υπομονη.καποια στιγμη θα μπουν. εγω τα περιμενα χριστουγεννα να πω την αληθεια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς απο αυτούς που έχουν πληρωθεί πόσα χρήματα μπήκαν για να ξέρουμε τι να περιμένουμε?
Διάβασα σε άλλο θέμα ότι σε κάποιους μπήκαν 300 ευρώ αντί για 400 και λέγανε ότι έχουν κρατήσεις η ότι το υπόλοιπο θα συμψηφιστεί με την φορολογική δήλωση του χρόνου κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, m_zaxarias said:

Ξέρει κανείς απο αυτούς που έχουν πληρωθεί πόσα χρήματα μπήκαν για να ξέρουμε τι να περιμένουμε?
Διάβασα σε άλλο θέμα ότι σε κάποιους μπήκαν 300 ευρώ αντί για 400 και λέγανε ότι έχουν κρατήσεις η ότι το υπόλοιπο θα συμψηφιστεί με την φορολογική δήλωση του χρόνου κλπ.

305 και μενα.και εγω κρατησεις ακουσα.μια χαρα ειναι.αλλωστε ενα χαρτι απο ενα σεμιναριο δεν ειναι κακο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, m_zaxarias είπε

Ξέρει κανείς απο αυτούς που έχουν πληρωθεί πόσα χρήματα μπήκαν για να ξέρουμε τι να περιμένουμε?
Διάβασα σε άλλο θέμα ότι σε κάποιους μπήκαν 300 ευρώ αντί για 400 και λέγανε ότι έχουν κρατήσεις η ότι το υπόλοιπο θα συμψηφιστεί με την φορολογική δήλωση του χρόνου κλπ.

Ξέρω με σιγουριά ότι άμα είχες κάνεις απουσίες αφαιρούνται χρήματα.

14 ώρες πριν, tasos41997 είπε

Καλο θα ηταν να ρωτησεις στα ΚΕΚ σου που υπεγραψες και την συμβαση να σε βοηθησουν ή στο 1555. Συνηθως σε παρομοια προγραμματα για ανεργους αργουσαν μηνες να μπουν τα χρηματα.

Πήρα εχτές στο 1555 δεν ξέρουν τίποτα.

13 ώρες πριν, geo9419 είπε

Θα αργήσουν τα λεφτά να μπουν στο λογαριασμό σου. Εγώ έδωσα για την πιστοποίηση στις 13 Ιανουαρίου και τα χρήματα μπήκαν 1 Ιουνίου. 

Πφφφφφ πολύ καιρός αυτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω και εγώ απο 8/5 που περασα εξετασεις στο τοτε προγραμμα και ακομα να μπουνε. Τωρα παρακολουθω ενα αλλο που τελειωνει τελος αυγουστου. Ειναι και καλοκαιρι οποτε θεωρω ειναι και ενας παραγοντας αυτος, απο σεπτεμβρη τουλαχιστον θα περιμενα εγω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, geomrk είπε

Περιμένω και εγώ απο 8/5 που περασα εξετασεις στο τοτε προγραμμα και ακομα να μπουνε. Τωρα παρακολουθω ενα αλλο που τελειωνει τελος αυγουστου. Ειναι και καλοκαιρι οποτε θεωρω ειναι και ενας παραγοντας αυτος, απο σεπτεμβρη τουλαχιστον θα περιμενα εγω

Ε τώρα πλέον τον Σεπτέμβρη θα περιμένω και βλέπουμε.😎

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, mihali0s said:

Στείλε στο ofel_e_16913@dypa.gov.gr τα στοιχεία σου ΚΑΥΑΣ ΑΦΜ ΑΜΚΑ κλπ

αναμονη.δεν ειναι ο μονος.ειδικα τωρα αυγουστο σιγα μην ασχοληθει κανεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
On 22/08/2023 at 13:13, SinAkuma said:

Ξέρω με σιγουριά ότι άμα είχες κάνεις απουσίες αφαιρούνται χρήματα.

Πήρα εχτές στο 1555 δεν ξέρουν τίποτα.

Πφφφφφ πολύ καιρός αυτός.

ναι αμα εχεις κανει απουσιες και δηλωθουν ως απουσιες θα σου μειωσουν το ποσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, poulinos είπε

ναι αμα εχεις κανει απουσιες και δηλωθουν ως απουσιες θα σου μειωσουν το ποσο

Αν και δύσκολα να φας απουσίες,εγώ ήμουν διακοπές και με κάλυψαν σε ένα δια ζώσης μάθημα. Βέβαια θεωρώ είναι ανάλογα το ΚΕΚ. Ο τωρινός καθηγητής στο μάθημα χθες μας είπε ότι το σύστημα θέλει να επιτύχουμε όσο το δυνατόν περισσότεροι, κερδίζουν όλοι δηλαδή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...