Προς το περιεχόμενο

Xtreme codes για PC


Exodia The Forbidden One

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα πιο διαδεδομένα είναι το kodi σαν πιο ολοκληρωμένο σύστημα και το vlc σαν ένα all-around player. Από εκεί και πέρα έχει και αρκετά άλλα -> https://www.techworm.net/2021/09/best-iptv-players-windows-pc.html

Επεξ/σία από micos000
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, micos000 είπε

Τα πιο διαδεδομένα είναι το kodi σαν πιο ολοκληρωμένο σύστημα και το vlc σαν ένα all-around player. Από εκεί και πέρα έχει και αρκετά άλλα -> https://www.techworm.net/2021/09/best-iptv-players-windows-pc.html

Τι vlc πώς το κανεις να λειτουργεί γιατί θέλει username και password 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, micos000 είπε

Το vlc, απ ότι θυμαμε, είναι για τα free iptv streams. Μάλλον δεν σου κάνει. 

Δες τα υπόλοιπα. 

Τα δοκιμασα δεν κάνει κάποιο από αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα τα είδες όλα; Το 9o στη λίστα (IPTV Smarters Pro) είναι η καθ' αυτού εφαρμογή για subscribed iptv και την έχω δει να δουλεύει σε lg tv με άψογα αποτελέσματα (δεν είναι δωρεάν, στο lg store κοστίζει νομίζω 25€, δεν ξέρω για windows).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/8/2023 στις 1:35 ΜΜ, micos000 είπε

Σίγουρα τα είδες όλα; Το 9o στη λίστα (IPTV Smarters Pro) είναι η καθ' αυτού εφαρμογή για subscribed iptv και την έχω δει να δουλεύει σε lg tv με άψογα αποτελέσματα (δεν είναι δωρεάν, στο lg store κοστίζει νομίζω 25€, δεν ξέρω για windows).

μου εβγαζε οτι θελει λεφτα , βρηκα μια δωρεαν εκδοση και θα την δοκιμασω αργοτερα να δω αν παιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιο σημείο σου ζήτησε λεφτά; Η εφαρμογή για windows δεν φαίνεται να είναι με πληρωμή και μάλιστα γράφει ότι "The Premium Version features are not available for Win/Mac" οπότε το app για windows πρέπει να είναι η δωρεάν έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...