Προς το περιεχόμενο

windows 11 πρόβλημα εισόδου


inoel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήθελα να ρωτήσω κάτι.Στα Windows 11 στο laptop μου τελευταία, όταν πάω να μπω μου ζητάει ένα Windows Hello και βάζω ένα κωδικό που είχα βάλει στην αρχή.Επίσης όπου χρειάζεται κωδικός,πρέπει πρώτα να πληκτρολογήσω το Windows Hello!

Δεν ξέρω γιατί γίνεται αυτό,πριν λίγο καιρό έμπαινα χωρίς κωδικούς.Πώς μπορώ να ξανά μπαίνω χωρίς κωδικούς,μπορεί να βοηθήσει κάποιος? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 minutes ago, inoel said:

Ήθελα να ρωτήσω κάτι.Στα Windows 11 στο laptop μου τελευταία, όταν πάω να μπω μου ζητάει ένα Windows Hello και βάζω ένα κωδικό που είχα βάλει στην αρχή.Επίσης όπου χρειάζεται κωδικός,πρέπει πρώτα να πληκτρολογήσω το Windows Hello!

Δεν ξέρω γιατί γίνεται αυτό,πριν λίγο καιρό έμπαινα χωρίς κωδικούς.Πώς μπορώ να ξανά μπαίνω χωρίς κωδικούς,μπορεί να βοηθήσει κάποιος? Ευχαριστώ.

Έχεις συνδέσει λογαριασμό Microsoft?

Επεξ/σία από labros1995
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς το απενεργοποιώ?

Κατήργησα το Hello και μου ζηταει κωδικους για τον λογαριασμο microsoft για να μπω..

41 λεπτά πριν, labros1995 είπε

Έχεις συνδέσει λογαριασμό Microsoft?

Πώς συνδέεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 24/8/2023 στις 1:22 ΜΜ, inoel είπε

Ήθελα να ρωτήσω κάτι.Στα Windows 11 στο laptop μου τελευταία, όταν πάω να μπω μου ζητάει ένα Windows Hello και βάζω ένα κωδικό που είχα βάλει στην αρχή.Επίσης όπου χρειάζεται κωδικός,πρέπει πρώτα να πληκτρολογήσω το Windows Hello!

Δεν ξέρω γιατί γίνεται αυτό,πριν λίγο καιρό έμπαινα χωρίς κωδικούς.Πώς μπορώ να ξανά μπαίνω χωρίς κωδικούς,μπορεί να βοηθήσει κάποιος? Ευχαριστώ.

κανοντας χρηση της εκτελεσης στο πεδιο θα γραψεις netplwiz στην καρτελα με τον λογαριασμο χρηστη  που θα ανοιξει ξετσεκαρησε οι χρηστες πρεπει να πληκτρολογουν ονομα χρηστη και κωδικο πατας οκ γραφεις για επιβαιβεωση τους κωδικους εισοδου που θα σε ζητηθουν και μετα την επανεκκίνηση δεν θα εχεις θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...