Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα FireFox με links...


elteo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω ένα πολύ σπαστικό πρόβλημα:

 

Χρησιμοποιώ τον Mozilla Firefox browser για την περιήγησή μου στο net.

Αλλά όταν προσπαθώ να κλικάρω τα λινκ στα email που μου έρχονται από τα φόρουμ για νέες απαντήσεις σε θέματά τους, δεν ανοίγουν.

 

Π.χ.

 

Γεια σας ,

 

Λάβατε αυτό το μήνυμα γιατί παρακολουθείτε την Θ. Ενότητα, στο 4 Τροχοί. Αναρτήθηκε ένα νέο μήνυμα στη Θ. Ενότητα μετά την τελευταία σας επίσκεψη. Ακολουθήστε τον παρακάτω δεσμό για να το διαβάσετε. Δεν θα υπάρξει άλλη ειδοποίηση για αυτήν την ανάρτηση, μέχρι να επισκεφτείτε την Θ. Ενότητα.

 

http://www.4troxoi.gr/4tforum/viewtopic.php?p=178491#178491

 

Εάν δεν επιθυμείτε πλέον, την παρακολούθηση της Θ.Ενότητας επιλέξτε "Παύση παρακολούθησης αυτής της Θ.Ενότητας" στο κάτω τμήμα της σελίδας της Θ.Ενότητας ή πατήστε στον ακόλουθο δεσμό:

 

http://www.4troxoi.gr/4tforum/viewtopic.php?t=7868&unwatch=topic

 

Χρησιμοποιώ τον Οutlook κ έχω ως default τον firefox.

 

Moυ έχει σπάσει τα νεύρα γιατί τώρα αναγκάζομαι να κάνω copy-paste την andress κάθε φορά.

Να τον αλλάξω τον firefox, noway!

 

Tι να κάνω..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ego pali paroti eimoun polly ikanopoiimenos me ton firefox (akoma ton xrisimopoio), ana 3 meres kanei ena sfalma kai svinontai oles oi rythmiseis pou exo kanei hdh... kai prepei na tis ksanakano. Pantos emena den mou dimiourgei provlima me ta links ... (exeis thn teleutaia ekdosi ? )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα αυτό μου το έκανε ο internet explorer. Μόλις όμως έκανα επαναφορά προεπιλογών μου λύθηκε το πρόβλημα. Πιστεύω ότι αν διαγράψεις το φάκελο C:\documents and settings\username\Application Data(κρυφό)\Mozilla\Firefox\Profiles\default (αφού έχεις πάρει αντίγραφο του bookmarks.html που είναι μέσα στο φάκελο και δεν έχεις πρόβλημα να σβηστούν τα extension) μπορεί να σου λυθεί. Μη με βρίζεις όμως μετά. Δεν το έχω δοκιμάσει. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ego pali paroti eimoun polly ikanopoiimenos me ton firefox (akoma ton xrisimopoio), ana 3 meres kanei ena sfalma kai svinontai oles oi rythmiseis pou exo kanei hdh... kai prepei na tis ksanakano. Pantos emena den mou dimiourgei provlima me ta links ... (exeis thn teleutaia ekdosi ? )

 

Eννοείται τον τελευταίο 0.9.2

 

Λύση δεν βρήκα οπότε έφτιαξα ένα webmail κ δουλεύω τα φορουμ από εκεί!

 

Πάντως χαλάλι του...η ταχύτητα του κ τα extension του σε κάνουν να μην θες ούτε να δεις τον ie.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O firefox merikes fores exei provlima na kanei registration san default browser. Pigaine ston firefox tools->options->general->default browser kai kane check now an sou pei oti einai idi pigaine sta system preferences and defaults vgalton apo default kai ksanadokimase na ton valeis san default eite mesa apo ton firefox (opws parapanw) eite apo to system preferences and defaults. Emena etsi lythike to provlima

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...