Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση Laser εκτυπωτή


leros2004

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απαιτήσεις: όσο ποιο οικονομικός γίνεται, με εκτύπωση διπλής όψης και οικονομικά συμβατά τονερ. 

Χρήση για φοιτήτρια που θα εκτυπώνει καμιά 300αρια σελίδες σημειώσεις κάθε λιγο και λιγάκι

Έλεγα να της προτείνω κάτι τέτοιο: https://www.skroutz.gr/s/15301921/Brother-HL-L2310D-Aspromayros-Ektypotis-Laser.html

 

Επεξ/σία από leros2004
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα, αγαπητέ φίλε. Ο εκτυπωτής που διάλεξες είναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ. Έχουμε 2 τέτοιους στη δουλειά και δουλεύουν απροβλημάτιστα. Σκέψου μόνο αν χρειάζεσαι ή αν θα χρειαστείς στο μέλλον wifi. Αν ναι, τότε να κάνεις μια μικρή υπέρβαση στο μπάτζετ και να προτιμήσεις τον Brother HL-L2350DW. Είναι το ίδιο ακριβώς μηχάνημα με την προσθήκη wifi. Αν όχι, τότε να σημειώσω μόνο ότι τα ποιοτικά συμβατά τόνερ κοστίζουν 20€ αυτό που αποδίδει 3.000 σελίδες και 25€ αυτό που αποδίδει 6.000 σελίδες. Επίσης θα χρειάζεσαι ποιοτικό συμβατό drum των 25€ κάθε 12.000 σελίδες.

Επεξ/σία από georgeole
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 29/08/2023 at 08:19, georgeole said:

Καλημέρα, αγαπητέ φίλε. Ο εκτυπωτής που διάλεξες είναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ. Έχουμε 2 τέτοιους στη δουλειά και δουλεύουν απροβλημάτιστα. Σκέψου μόνο αν χρειάζεσαι ή αν θα χρειαστείς στο μέλλον wifi. Αν ναι, τότε να κάνεις μια μικρή υπέρβαση στο μπάτζετ και να προτιμήσεις τον Brother HL-L2350DW. Είναι το ίδιο ακριβώς μηχάνημα με την προσθήκη wifi. Αν όχι, τότε να σημειώσω μόνο ότι τα ποιοτικά συμβατά τόνερ κοστίζουν 20€ αυτό που αποδίδει 3.000 σελίδες και 25€ αυτό που αποδίδει 6.000 σελίδες. Επίσης θα χρειάζεσαι ποιοτικό συμβατό drum των 25€ κάθε 12.000 σελίδες.

Αν δεν σου κάνει κόπος πόσταρε και ποια τονερ να προτιμήσει. 

Της έστειλα και αυτών με το wifi και ότι θέλει ας πάρει. 

 

23 hours ago, somt said:

φωτοτυπικό δε θα'χει;

για φοιτητη μιλάμε

την ρώτησα μου είπε όχι δεν χρειάζεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά αγοράστηκε ο HL-L2310D και 2 τόνερ:  https://www.papilio.gr/shop/tn2420-toner-6k-symvato/

και όλα ταξιδεύουν για Πάτρα για την φίλη μου.

Ευχαριστώ για την βοήθεια ειδικά για τα τόνερ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, leros2004 είπε

Τελικά αγοράστηκε ο HL-L2310D και 2 τόνερ:  https://www.papilio.gr/shop/tn2420-toner-6k-symvato/

και όλα ταξιδεύουν για Πάτρα για την φίλη μου.

Ευχαριστώ για την βοήθεια ειδικά για τα τόνερ.

 

Ενημερωσε σε παρακαλω οταν τον στησεις τι ακριβως κανει το "

Brother iPrint&Scan

Scan and print from your mobile device with our free iPrint&Scan app. Connect a compatible Brother printer or all-in-one to your wireless network, and scan and print documents from a smartphone, tablet, or laptop. Use files from your device's libraries or choose from cloud accounts[2]. You can also edit, preview and send faxes, preview copies, or check the machine’s status — all from your phone or tablet. [3]"

Μπορεις να εκτυπωνεις απομακρυσμενα στον εκτυπωτη? με τι τροπο? σου φτιαχνει printer driver στα windows ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, andreaspA είπε

Ενημερωσε σε παρακαλω οταν τον στησεις τι ακριβως κανει το "

Brother iPrint&Scan

Scan and print from your mobile device with our free iPrint&Scan app. Connect a compatible Brother printer or all-in-one to your wireless network, and scan and print documents from a smartphone, tablet, or laptop. Use files from your device's libraries or choose from cloud accounts[2]. You can also edit, preview and send faxes, preview copies, or check the machine’s status — all from your phone or tablet. [3]"

Μπορεις να εκτυπωνεις απομακρυσμενα στον εκτυπωτη? με τι τροπο? σου φτιαχνει printer driver στα windows ?

Δεν το εχω χρησιμοποιησει, αλλα απο την περιγραφη μυριζομαι οτι δεν αφορα remote αλλα ειναι μια κλασικη εφαρμογη για επικοινωνια κινητης συσκευης με εκτυπωτη που βρισκονται στο ιδιο ασυρματο δικτυο (αρα και στον ιδιο χωρο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο φανταστηκα και εγω. Εχω θελω remote! Μου κανει εντυπωση που ειναι τοσο δυσκολο χαρακτηριστικο. Κανεις δεν το χρειαζεται αυτο ? ο μοναδικος ειμαι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...