Προς το περιεχόμενο

Frostwire Bittorrent client


MrJulius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας!

Χρησιμοποιω εδω και τρια χρονια qbittorrent και επεσε στα ματια μου οτι πλεον το frostwire καποτε ενα alternative του Limewire οτι εγινε πλεον bittorrent client.

Το εχει χρησιμοποιησει κανενας και εαν ναι αξιζει εναντι του qbittorent;

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά διαβάζοντας την περιγραφή, βλέποντας τα screens και μελετώντας τα comparisons αποφάσισα να... παραμείνω στο utorrent 2.2.1

Όχι ότι μου φαίνεται άσχημο ή κακό, απλά δεν έχει να μου προσφέρει κάτι παραπάνω όσον αφορά το torrenting και δεν χρειάζομαι ούτε το in-app search, ούτε την media library, ούτε τον ενσωματωμένο media player.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, micos000 είπε

Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά διαβάζοντας την περιγραφή, βλέποντας τα screens και μελετώντας τα comparisons αποφάσισα να... παραμείνω στο utorrent 2.2.1

Όχι ότι μου φαίνεται άσχημο ή κακό, απλά δεν έχει να μου προσφέρει κάτι παραπάνω όσον αφορά το torrenting και δεν χρειάζομαι ούτε το in-app search, ούτε την media library, ούτε τον ενσωματωμένο media player.

αυτο ουτε και εμενα με ενδιαφέρει το media player η το library απλα εχω ενα κακο θεμα να θελω να κανω αλλαγες σε softwares σχετικα συχνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 31/08/2023 at 00:24, MrJulius said:

αυτο ουτε και εμενα με ενδιαφέρει το media player η το library απλα εχω ενα κακο θεμα να θελω να κανω αλλαγες σε softwares σχετικα συχνα

προσωπικα, θα εμενα με το qbittorrent. υπερευχαριστημενος απο ολες τις πλευρες. Εχει και torrent search engine απο πολλες σελιδες και με εχει καλυψει απολυτα. Συν τις καλες κριτικες για το qbittorrent

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...