Προς το περιεχόμενο

Τα ασύρματα ακουστικά JBL Soundgear Sense σας επιτρέπουν να ακούτε το περιβάλλον γύρω σας


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ίδιο κάνουν και τα εξαιρετικά creative sense more , έχουν anc , έχουν εφαρμογή που ρυθμίζει τα πάντα, εξαιρετικό ήχο και κάνουν 40 ευρώ. Από εκεί και πέρα και σαν πρώην κάτοχος airpods 3 φορές , οτιδήποτε πιο ακριβό για τον δρόμο δεν αξίζει. Στο σπίτι έχω διάφορα premium από Senheiser μέχρι Boston acoustics έως τα εξαιρετικά 1000XM3 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα καλό μήνα...Έχω μια απορία..διάβασε κανείς το άρθρο; Τα 1.499€ αφορούν το PartyBox Ultimate που είναι κανονικό boombox και όχι ακουστικά.Τα ακουστικά είναι €179,99 και €129,99 .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα ακουστικά του τίτλου έχουν 149.99, προφανώς η ανάγνωση και η κατανόηση τριών παραγράφων είναι δύσκολη διαδικασία  για κάποιους.

Επεξ/σία από nvel
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους αναρωτιούνται γιατί να ακούς το περιβάλλον γύρο σου ,η απάντηση είναι μια και πολύ λογική, γιατί όταν θα πατάς κόρνα το ζώο που 3ζει Τέρμα την μουσική και περπατάει στη μέση του δρόμου θα σε ακούει και θα πηγαίνει στο πεζοδρόμιο, το ίδιο ισχύει και για το ζώο που κάνει ποδήλατο ή πατίνι και νομίζει ότι όλα του ανοίξουν ακούγοντας τη μουσική του, κάτι σαν επαναστάτες χωρίς αιτία.

ΠΡΟΣΟΧΗ, δεν είναι όλοι ζώα ,μην τρελαθουμε, αλλά μεγάλο σύνολο δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, SilverMachine είπε

Απο μικρος διαβαζα για τα JBL ηχεια, που εκεινη την εποχη ηταν τ ακριβοτερα κ μονο κατοπιν παραγγελιας, κ μου τρεχαν τα σαλια. Ηταν η κορυφη κ ηχητικα, κ σχεδιαστικα εσωτερικα, κ οπτικα.

Σημερα μολις ανακαλυψα οτι μετα απο 4 δεκαετιες, ατελειωτες ωρες καλιεργειας επι των ηχιτικων εφε, 35 κιλων παραπανω (σε ιδιο υψος) κ εντονης προσπαθειας καταναλωσης ουσιων παραγωγης θορυβων (οσπρια, ανθρακικο σε υγρα, ξηρους καρπους, γλυκισματα σε μικροποσοτητες κλπ), εφτασα πλεον να ΑΝΤΑΓΩΝΙΖΟΜΑΙ την JBL ΣΤΑ ΙΣΑ κ να την κοιταω καταματα σε θεματα επιδοσεων!!!!........

 

φιλε μου το διαβασες το αρθρο?

που ειδες οτι κοστιζουν 1500 ευρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί οι περισσότεροι χρειάζονται και ακουστικά για να ακούν μουσική ταυτόχρονα με τους ήχους περιβάλλοντος.

Ακουστικά ανοικτού τύπου (δεν είναι αυτά του τίτλου) υπάρχουν δεκαετίες και έχουν συνήθως καλύτερο ήχο από τα αντίστοιχα κλειστά ακουστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, kotzak2017 said:

φιλε μου το διαβασες το αρθρο?

που ειδες οτι κοστιζουν 1500 ευρω?

τι κοστιζει 1500 ευρω? σε ποιο αρθρο?

τι ειναι ευρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, ggelhsva είπε

Γιατί αυτό μπήκε σαν τίτλος του άρθρου; Είναι πρωτοπορία; Λες και δεν υπάρχουν ακουστικά με το τσουβάλι που να μπορούν να κάνουν ακριβώς το ίδιο πράγμα....

Γιατί ειναι διαφήμιση. Απλα... 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, lost2 είπε

Για όσους αναρωτιούνται γιατί να ακούς το περιβάλλον γύρο σου ,η απάντηση είναι μια και πολύ λογική, γιατί όταν θα πατάς κόρνα το ζώο που 3ζει Τέρμα την μουσική και περπατάει στη μέση του δρόμου θα σε ακούει και θα πηγαίνει στο πεζοδρόμιο, το ίδιο ισχύει και για το ζώο που κάνει ποδήλατο ή πατίνι και νομίζει ότι όλα του ανοίξουν ακούγοντας τη μουσική του, κάτι σαν επαναστάτες χωρίς αιτία.

ΠΡΟΣΟΧΗ, δεν είναι όλοι ζώα ,μην τρελαθουμε, αλλά μεγάλο σύνολο δυστυχώς.

Ο Αρχηγος των ζωων δεν ξερω ποιος ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, inetien12 said:

Ο Αρχηγος των ζωων δεν ξερω ποιος ειναι

Μα αυτός που δεν σέβεται τους άλλους και θέλει μόνο να τον σέβονται, κοινώς είναι ο μόνος που έχει δικαιώματα αλλά όχι υποχρεώσεις.

Ξέρεις κανέναν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, alex.georgaras είπε

Γιατί ειναι διαφήμιση. Απλα... 🙂

Και εγώ αυτό ακριβώς σκέφτηκα αλλά συνήθως τις διαφημίσεις τις μαρκάρουν σαν advertorial και αυτό δεν έχει αυτό το tag. Όπως και να έχει, κάνει καρα-μπαμ από χιλιόμετρα μακρία ότι πρόκειται για διαφήμιση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...