Προς το περιεχόμενο

Αυξήσεις στις ετήσιες συνδρομές του PlayStation Plus ανακοίνωσε η Sony


alion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

36 λεπτά πριν, atypicalcoder είπε

Αυτό έγινε πριν λίγο καιρό είναι πολύ νωρίς για να πεις ότι βγήκε κερδισμένο από αυτό. Πως έβγαλες το συμπέρασμα ότι βγήκε κερδισμένο?

Εγώ βλέπω πολύ κόσμο πάντως να παρατάει τις διάφορες υπηρεσίες και να αλλάζει συνήθειες.

Το τι βλέπουμε τριγύρω μας, προφανώς δε λέει τίποτα. Κι εγώ έχω σεταρισμένο Plex σε ένα Seedbox, με Radarr και Sonarr, από τη στιγμή που έγινε αυτό με το password sharing, γιατί βγαίνει πιο οικονομικό. Οπότε εμένα με έχασε. Το γενικό όμως, είναι αυτό:

https://markets.businessinsider.com/news/stocks/netflix-password-sharing-crackdown-success-stock-upgrade-goldman-sachs-bear-2023-7?utm_source=reddit.com

 

Που δείχνει ξεκάθαρα πως το password sharing έχει αποτελέσματα υπέρ του Netflix.

 

Πρέπει να υπολογίζουμε περιπτώσεις που δεν τους νοιάζει καν, πρέπει να υπολογίζουμε περιπτώσεις που δεν έχουν τις τεχνικές γνώσεις για να μην το κάνουν κλπ. Τα στοιχεία πάντως δείχνουν πως το Netflix βγήκε κερδισμένο. Κι έτσι θα βγει κι η Sony. Δυστυχώς μεν αλλά έτσι είναι. Δεν έχουμε κουλτούρα καταναλωτή στον πλανήτη. Θέλουμε ευκολία και πληρώνουμε χωρίς να σκεφτόμαστε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

  

8 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Υπαρχει το backup ακομα και εκει. Απλα θα παιξεις με καποιο παλιοτερο.

 

Πας απο το backup and restore και ξετικαρεις τα games και screenshots και στην ουσια εχεις μονο τα saved data. Βεβαια για να τα κανεις restore προυποθετει reset η κονσολα, αλλα θεωρητικα για αυτο το κανεις το backup

Δεν το ειχε η MS και το εβγαλε λιγο πριν/μετα απο τα XsX/S? 

 Νομίζω δεν προϋποθέτει να κάνεις reset τη κονσόλα για να κάνεις επαναφορά των saves(Μόνο των saves όμως. Αν διαλέξεις να κάνεις επαναφορά ρυθμίσεις κ.τ.λ. ναι θα κάνει reset τη κονσόλα)

Απλά διαλέγεις από το ίδιο μενού restore και διαλέγεις ποια saves θέλει να κάνει restore.

Και μια χαρά το είχε  από την μετά xbox360 εποχή δεν το έβαλε για τα series s/x

 

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 01/09/2023 at 09:15, kgkaudi said:

https://blog.playstation.com/2023/08/30/playstation-plus-monthly-games-for-september-saints-row-black-desert-traveler-edition-generation-zero/
αν αυτοί εδώ οι τίτλοι το δικαιολογούν, μερακλή σε κόβω. Ειδικά με το Taints Row Soy Milk edition. 😝

Προφανώς δεν είναι μόνο αυτοί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...