Προς το περιεχόμενο

Αυξήσεις στις ετήσιες συνδρομές του PlayStation Plus ανακοίνωσε η Sony


alion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

2 ώρες πριν, lnwolfgr είπε

Εγώ δεν έχω καμία συνδρομή, μουσική και παιχνίδια τα αγοράζω, την μουσική ιδικά σε φυσική μορφή δίσκους βινυλίου και cd, δεν θα ξεμένω ποτέ από μουσική, έχω περίπου 500 άλμπουμ, οπότε πάντα έχω κάτι να ακούσω, ακόμα και ας μην έχω λεφτά για συνδρομές. 👍

υποθετω δεν θα ξεμεινεις και ποτε απο βενζινη γιατι κυκλοφορας με το αλογο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από 100 ευρώ το extra, πάει στα 125??? Σοβαρολογείτε ρε???

Το μόνο που με στεναχωρεί είναι ότι θα χάσω όλους τους free τίτλους από τα μηνιαία giveaways... Τα περισσότερα είναι σκουπίδια βέβαια, αλλά μέσα στο τσούρμο υπήρχαν και μερικά καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, taxudromos69 είπε

υποθετω δεν θα ξεμεινεις και ποτε απο βενζινη γιατι κυκλοφορας με το αλογο? 

Ναι! δεν έχω αυτοκίνητο ούτε μοτοσυκλέτα, προτιμώ τα λεφτά μου να τα τρώω σε δίσκους και hi-fi, και το άλογο τσάμπα φράγκα θα μου τρώγε αφού θα έπρεπε να το ταΐζω!!

Ασε την μιρλα που έχω κάθε μέρα στην δουλειά από συναδέλφους που γκρινιάζουν για το αυτοκίνητο τους, μου βγάλε αυτό μου βγάλε το άλλο, ασφάλειες τέλη κυκλοφορίας βενζίνες όλοι την ημέρα κλαίγονται γύρω από το αυτοκίνητο τους.

Οπότε ναι, δεν θα ξεμεινω ΠΟΤΕ από βενζίνη, και το ηχοσυστημα μου μπορεί να κοστίζει παραπάνω από ένα αυτοκίνητο.

Και αντί για βενζίνη να το γεμίζω ΔΙΣΚΟΥΣ!

Επεξ/σία από lnwolfgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 minutes ago, lnwolfgr said:

Ναι! δεν έχω αυτοκίνητο ούτε μοτοσυκλέτα, προτιμώ τα λεφτά μου να τα τρώω σε δίσκους και hi-fi, και το άλογο τσάμπα φράγκα θα μου τρώγε αφού θα έπρεπε να το ταΐζω!!

Ασε την μιρλα που έχω κάθε μέρα στην δουλειά από συναδέλφους που γκρινιάζουν για το αυτοκίνητο τους, μου βγάλε αυτό μου βγάλε το άλλο, ασφάλειες τέλη κυκλοφορίας βενζίνες όλοι την ημέρα κλαίγονται γύρω από το αυτοκίνητο τους.

Οπότε ναι, δεν θα ξεμεινω ΠΟΤΕ από βενζίνη, και το ηχοσυστημα μου μπορεί να κοστίζει παραπάνω από ένα αυτοκίνητο.

Και αντί για βενζίνη να το γεμίζω ΔΙΣΚΟΥΣ!

Weird flex but ok.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

“Ευχαριστούμε για τα πρόσθετα σπίτια που θα πάρουμε από τις αυξήσεις. Ευχαριστούμε που επιλέγετε την Sony!”

Ορίστε το διόρθωσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, akmakas είπε

Θυμάμαι παλιά πως είχα αγοράσει το Fall Guys στο PS4 αλλά δεν είχα προσέξει πως ήθελε PS Plus για το ιντερνετ..

Έχωνα κάθε μήνα χρήματα για να παίζουν τα παιδιά και στο τέλος αγανάκτησα...Το αγόρασα για PC και έπαιζαν χωρίς τίποτα άλλο.

Το PS4 πήγε για πούλημα και εφτιαξα ένα PC για το σαλόνι.

Πού θέλω να καταλήξω...Αγοράζεις ένα παιχνίδι 30€ και το πληρώνεις 100 φορές.

Δεν είμαι υπέρ αυτής της πολιτικής της sony.

Το κακο ειναι οτι αυτο που λες δεν συγκινει κανεναν κονσολακια αλλα εχω την ιδια πολιτικη με σενα.PC για παντα.Αμα ειναι να αγορασω 5 τιτλους και να φτασω σχεδον στην τιμη που αγορασα την κονσολα οχι ευχαριστω δεν θα παρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NickTG είπε

Είναι να απορείς πως όλοι αυτοί που είδαν τη φάκα στο Game Pass, που δεν είχαν, δεν πήραν χαμπάρι για εδώ. 

εδω ολοκληρο ινσομνια πηγε να το κανει αβαβα . μετα απο 2 μερες το ανεβασαν . σε πολλους θα ερθει ξαφνικο οταν πανε να ανανεωσουν φοβαμαι 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ απλά αγοράζεις και xbox αντί να τους δώσεις τόσα χρήματα και εισαι άρχοντας. Το ps 5 το πήρα για 10-20 παιχνίδια, το pc το θέλω γενικά να υπάρχει, χτυπάω και ένα xbox για το game pass και τελειώνει εκεί το θέμα. 

Έχεις τα πάντα και παίζεις τα πάντα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...