Προς το περιεχόμενο

Tablet windows-android


TRIKALOS_1977

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 1/9/2023 στις 10:16 ΠΜ, TRIKALOS_1977 είπε

Γεια σας,έχετε να μου προτείνετε κάποιο ταμπλετ που να έχει Windows και android παρέα στης 10 ίντσες .

Δεν νομιζω να κυκλοφορει πλέον κάτι αξιολογο. αυτα τα dual boot tablets ήταν της μοδας πριν μερικα χρονια. Πλεον οχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
On 01/09/2023 at 10:16, TRIKALOS_1977 said:

Γεια σας,έχετε να μου προτείνετε κάποιο ταμπλετ που να έχει Windows και android παρέα στης 10 ίντσες .

 

On 02/09/2023 at 10:44, kallair said:

Δεν νομιζω να κυκλοφορει πλέον κάτι αξιολογο. αυτα τα dual boot tablets ήταν της μοδας πριν μερικα χρονια. Πλεον οχι.

Απ ότι φαίνεται μόδα ήταν και πέρασε. Κι εγώ ψάχνω να βρω κάποιο.

Στην ουσία θέλω να αντικαταστήσω ένα Cube iWork8 Ultimate 8. Στο συγκεκριμένο έχει φουσκώσει η μπαταρία (έχω ήδη αλλάξει μια φορά) και αντί να αλλάξω πάλι μπαταρία ήθελα να βρω ένα νέο μοντέλο να πάρει τη θέση του.

Βασικά και να μην είναι dual δε με απασχολεί. Κάτι σε windows σε αυτή την κατηγορία (τιμής) υπάρχει; Μόνο κάτι ξεχασμενα βρίσκω σαν αυτό που έχω, με άκυρες τιμές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 2 λειτουργικά είχαν κ προβλήματα παλαιότερα με παράλληλη χρήση πλεον δεν βγαίνει κ κάτι αντίστοιχο.

Πλέον πας είτε σε android ή iPadOS αφού δεν υπάρχουν κ αξιοπρεπής συσκευές με 2 os.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, aces said:

Τα 2 λειτουργικά είχαν κ προβλήματα παλαιότερα με παράλληλη χρήση πλεον δεν βγαίνει κ κάτι αντίστοιχο.

Πλέον πας είτε σε android ή iPadOS αφού δεν υπάρχουν κ αξιοπρεπής συσκευές με 2 os.

Να σου πω την αλήθεια δε με ενδιέφερε το dual boot. Εγώ κάτι φθηνό σε windows ήθελα και αφού είχα βρει αυτό που ήταν dual λέω γιατί όχι. Για το σκοπό που το χρειαζόμουν πάντως, μια στο τόσο ανάγκη για windows λόγω δουλειας σε ταξίδια ήταν ό,τι πρέπει. Δε χρησιμοποιήθηκε σχεδόν καθόλου βέβαια. Οπότε ξεχνάμε κάτι τέτοιο. οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/10/2023 στις 10:03 ΠΜ, Bitbit είπε

Να σου πω την αλήθεια δε με ενδιέφερε το dual boot. Εγώ κάτι φθηνό σε windows ήθελα και αφού είχα βρει αυτό που ήταν dual λέω γιατί όχι. Για το σκοπό που το χρειαζόμουν πάντως, μια στο τόσο ανάγκη για windows λόγω δουλειας σε ταξίδια ήταν ό,τι πρέπει. Δε χρησιμοποιήθηκε σχεδόν καθόλου βέβαια. Οπότε ξεχνάμε κάτι τέτοιο. οκ

με το ντουφεκι πλεον ψαχνεις για να βρεις windows tablet... κ εμενα με βολευαν κ ηθελα να αντικαταστησω ενα 9αρι που ηταν ομως εξωφρενικα αργο λόγω ηλικιας/1γιγα ραμ, αλλα δε βρηκα κατι αξιολογο κ εκατσε ενα μεταχειρισμενο απο ενα παλικαρι στο χαριζεται κ σωθηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...