Προς το περιεχόμενο

Δώρο κάρτα Edenred Ticket Restaurant απο 50€ με αγορα Samsung Smartphones [ΕΛΗΞΕ]


iosif1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

36 λεπτά πριν, KFitilis είπε

Πανευτυχης κατοχος και εγω του εργαλείου. Αν δεν ειναι κόπος μπορείτε να πείτε βημα βημα τι κανατε για edenred?  Ημουν ηδη Samsung member απο ενα tablet, δεν ξερω αν αυτό παιζει ρόλο, απλα το αναφέρω.....

Εχει τα βήματα μέσα στους όρους. Υπάρχει το λινκ στο 1ο ποστ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 212
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 10/9/2023 στις 6:20 ΜΜ, Maktheo είπε

Εμενα εγκρίθηκε κιολας, μου είπαν οτι σε 20 εργάσιμες το πολύ θα μου την στείλουν 

Αν επιτρέπεται, πότε έκανες την αίτηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Incepted said:

Αν επιτρέπεται, πότε έκανες την αίτηση;

Εγω εκανα την αιτηση στις 6/9 και σημερα 12/9 μου ηρθε η επιβεβαιωση οτι σε 20 εργασιμες θα παραλαβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, GnG είπε

Αν η αγορά γίνει με τιμολόγιο δικαιούσαι την prepaid? 

Ναί

"Δικαίωμα συμμετοχής στην Προωθητική Ενέργεια έχουν τα φυσικά πρόσωπα που έχουν συμπληρώσει το 18ο έτος της ηλικίας τους και διαμένουν μόνιμα ή είναι κάτοικοι Ελλάδας, καθώς και τα νομικά πρόσωπα με έδρα στην Ελλάδα, τα οποία υποβάλλουν τη σχετική αίτηση συμμετοχής ενόσω βρίσκονται στην Ελλάδα. Σε περίπτωση που η συμμετοχή καταχωρήθηκε σε στοιχεία ή με συνοδευτικά έγγραφα νομικού προσώπου, με την υποβολή της αίτησής του στο Samsung Members ο αιτών δηλώνει και εγγυάται ότι νομιμοποιείται σχετικά ή ότι διαθέτει κάθε αναγκαία εξουσιοδότηση για την παραλαβή του Δώρου για λογαριασμό και εξ ονόματος του νομικού προσώπου, της Διοργανώτριας ουδεμίας ευθύνης φερούσης."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, έχει προσπαθήσει κάποιος να επικοινωνήσει με την εξυπηρέτηση της προωθητικής; Το site με το live chat δεν ανοίγει και email που προσπάθησα να στείλω μου ήρθε πίσω γιατί δεν βρέθηκε η διεύθυνση. Τηλέφωνο δεν προσπάθησα ακόμη αλλά είναι η τελευταία μου επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Geobe είπε

Καλημέρα, έχει προσπαθήσει κάποιος να επικοινωνήσει με την εξυπηρέτηση της προωθητικής; Το site με το live chat δεν ανοίγει και email που προσπάθησα να στείλω μου ήρθε πίσω γιατί δεν βρέθηκε η διεύθυνση. Τηλέφωνο δεν προσπάθησα ακόμη αλλά είναι η τελευταία μου επιλογή.

Και γιατί αφήνεις για τελευταία την πιθανότερη οδό εξυπηρέτησης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχεις δίκιο αλλά επειδή πρόκειται για μια αλλαγή που θέλω να κάνω προτιμώ την επικοινωνία με κείμενο. Ανεξάρτητα από αυτό βέβαια ούτε το τηλέφωνο λειτουργεί. Η κλήση απορρίπτεται απευθείας.

Τελικά μίλησα μέσω τηλεφώνου. Είπαν θα με πάρουν πίσω από το αρμόδιο τμήμα.

Επεξ/σία από Geobe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...