Προς το περιεχόμενο

Εφαρμογη που να παιζει ηχο οταν καλει ενας συγκεκριμενος αριθμος


erikiorai

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που όταν καλεί ένας συγκεκριμένος αριθμός, να παίζει ένα ηχογραφημένο μήνυμα που να λέει ‘Ο αριθμός δεν υπάρχει’; Γιατί εδώ και δύο εβδομάδες μου παίρνει τηλέφωνο ένας πάροχος ηλεκτρικού ρεύματος για μια προσφορά και τους είπα τρεις φορές ότι δεν ενδιαφέρομαι. Παρόλ’ αυτά, πήραν και με άλλο νούμερο. Για παράδειγμα, μπλόκαρα το νούμερο +300127810312 και μετά από 10 λεπτά μου πήρε στο άλλο νούμερο +300572930312. Ναι, είχα κάνει εγγραφή στο μητρώο 11 πριν 1 χρόνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αφου σε παιρνουν απο αλλα νουμερα πως θα το κανεις αυτο που λες;

Πέραν αυτου ολα τα κινητά πλέον εχουν την επιλογή να ομαδοποιήσεις κάποιους αριθμούς με διαφορετικό ηχο κλήσης ανα ομάδα

Και αυτοι οι αριθμοι που αναφέρεις ειναι λιγο περίεργοι και δεν ανηκουν στο ελλ. δικτυο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

Και αφου σε παιρνουν απο αλλα νουμερα πως θα το κανεις αυτο που λες;

Πέραν αυτου ολα τα κινητά πλέον εχουν την επιλογή να ομαδοποιήσεις κάποιους αριθμούς με διαφορετικό ηχο κλήσης ανα ομάδα

Και αυτοι οι αριθμοι που αναφέρεις ειναι λιγο περίεργοι και δεν ανηκουν στο ελλ. δικτυο

Τους εγραψα ετσι για ευνοητους λογους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, erikiorai είπε

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που όταν καλεί ένας συγκεκριμένος αριθμός, να παίζει ένα ηχογραφημένο μήνυμα που να λέει ‘Ο αριθμός δεν υπάρχει’; Γιατί εδώ και δύο εβδομάδες μου παίρνει τηλέφωνο ένας πάροχος ηλεκτρικού ρεύματος για μια προσφορά και τους είπα τρεις φορές ότι δεν ενδιαφέρομαι. Παρόλ’ αυτά, πήραν και με άλλο νούμερο. Για παράδειγμα, μπλόκαρα το νούμερο +300127810312 και μετά από 10 λεπτά μου πήρε στο άλλο νούμερο +300572930312. Ναι, είχα κάνει εγγραφή στο μητρώο 11 πριν 1 χρόνο

Αυτό είναι κάτι που πρέπει να γίνεται  απο τον πάροχο,μια εφαρμογή στο κινητό δεν μπορεί να επέμβει σε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/9/2023 στις 12:11 ΠΜ, erikiorai είπε

Ναι, είχα κάνει εγγραφή στο μητρώο 11 πριν 1 χρόνο

Επιβεβαιωσε το αυτο με τον παροχο σου, και αν ισχυει, ενημερωσε τον παροχο ηλεκτρικου ρευματος οτι εισαι εγγεγραμμενος και εχουν υποχρεωση αφαιρεσης αλλιως θα ψαξεις νομικη βοηθεια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...