Προς το περιεχόμενο

huawei mediapad T3 10 9.6''


nikpan316

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κολλαει πολυ το συγκεκριμενο ταμπλετ. εχω δοκιμασει να απενεργοποιησω εφαρμογες τα παντα ολα. με το μεσεντζερ οταν ερχονται μηνυμτα κολλαει απιστευτα και το απεγκατεστησα. υπαρχει κατι που να μπορω να κανω μονος μου για να ειναι πιο γρηγορο? σιγουρα ειναι η ραμ που ειναι μικρη. δε με νοιαζει ακομα και ν αλλαξω λογισμικο που δεν ξερω αν γινεται. θελω να ναι απλα πιο λειτουργικο. απλα να το κανω μονος μου γιατι δεν εχω χρηματα να πληρωσω σε τεχνικους. Σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 2 giga ram αστα να πανε. μονο με custom rom αν βρεις θα παιξει καλυτερα. αλλιως δοκιμασε απο τα apps να κανεις disable οτι δεν χρειαζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι, με 2g ram kai 4πυρηνο μονο για viber και κανα facebook ειναι στις μερες μας.

Μπορει να ειναι και στα τελευταια του ο δισκος με το λειτουργικο βασικα. Μου εχει τυχει 2-3 φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Giorgos85thess said:

Ε ναι, με 2g ram kai 4πυρηνο μονο για viber και κανα facebook ειναι στις μερες μας.

Μπορει να ειναι και στα τελευταια του ο δισκος με το λειτουργικο βασικα. Μου εχει τυχει 2-3 φορες.

οριακα ειναι πλεον και τα 4gb για να κανεις κατι σοβαρο με το Tablet. τα 2 ειναι κανα Utube κανα viber οπως ειπες.ειδικα με κατι rom που ειναι γεματα bloatware.το καλο ειναι οτι πολλα μπορεις να τα κανεις disable . σε κινητο sony xperia go ειχα βαλει custom rom  καποτε που ελειπαν πολλα πραγματα και πηγαινε αρκετα καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...