Προς το περιεχόμενο

Επίσημη η σειρά Huawei Watch GT4 με κορυφαία εμφάνιση και βελτιώσεις στις λειτουργίες υγείας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωρες ωρες αναρωτιεμαι αν σταματαγαν τον ανιδεο πολεμο που της κανει η ΗΠΑ!!! σε ποσο χρονο θα ξαναεφτανε στην 1η θεση οπου και ηταν???

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πηρα το watch 4 pro λιγα παραπανω απο το gt4, δεν νομιζω οτι εχει νοημα το Watch GT 4 Steel  στα 399, ενώ με 430 πήρα το 4 pro που ειναι άλλη κατηγορία. Επίσης πουλάω watch 3 pro (καινουργιo απο RMA) εαν ενδιαφέρετε κανέις (check my ads)

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DaDi είπε

Τόσα ξέρεις, τόσα λές...
Το GT3 pro είναι το #2 πιο αξιοπιστο smartwatch μετα το apple watch series 8 (και κατα την γνώμη μου το #1 σε design)
Τώρα το 4αρι ανεβάζει τον πήχη...

Μάθε μας ρε μαν εσύ που τα ξέρεις καλά... εγώ δεν ξέρω δεν έχω εμπειρία κ ας ακολουθώ όλη την επικαιρότητα της τεχνολογίας την τελευταία 15ετια... 😂

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, cyberguy είπε

πηρα το watch 4 pro λιγα παραπανω απο το gt4, δεν νομιζω οτι εχει νοημα το Watch GT 4 Steel  στα 399, ενώ με 430 πήρα το 4 pro που ειναι άλλη κατηγορία. Επίσης πουλάω watch 3 pro (καινουργιo απο RMA) εαν ενδιαφέρετε κανέις (check my ads)

Συμφωνώ άλλη κατηγορία. Δεν μπορώ όμως να καταλάβω το κόλλημα της Huawei σε ένα πράγμα. Στην "φθηνή" gt σειρά αφήνει να περάσεις gpx αρχεία για πεζοπορία. Στην ακριβή όχι. Εκτός και αν το άλλαξε στο 4 pro αυτό. 

4 ώρες πριν, imb@ είπε

Σκουπιδοuawei

Τα ισοπέδωσες όλα τώρα. Είναι μακράν σε ποιότητα κατασκευής τα καλύτερα από όλα. Όχι και σκουπίδια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

"Το βελτιωμένο Bluetooth επιτρέπει στους χρήστες να λαμβάνουν κλήσεις απευθείας στο ρολόι σε απόσταση 100 μέτρων από το τηλέφωνό τους"Daniel Craig Name GIF by James Bond 007

Επεξ/σία από ethereum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Shadowjump είπε

100m Bluetooth? Κατι γράφτηκε λαθος μαλλον

49 λεπτά πριν, ethereum είπε

"Το βελτιωμένο Bluetooth επιτρέπει στους χρήστες να λαμβάνουν κλήσεις απευθείας στο ρολόι σε απόσταση 100 μέτρων από το τηλέφωνό τους"Daniel Craig Name GIF by James Bond 007

Είναι από την επίσημη ενημέρωση της εταιρείας αν και προσθέτει το "με Huawei smartphone". Θα το δοκιμάσουμε σύντομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο BLE 5  υπάρχει Long Range mode . Βέβαια τα μεγάλα λόγια λέγονται πάντα για οπτική επαφή και όχι για περιβάλλον με τοίχους κλπ ! ...

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πεταμένα λεφτά τα smartwatch εκτός απο καρδιακό παλμό δεν προσφέρουν κάτι άλλο...να βάλω το πρόγραμμα των ασκήσεων ή τις θερμίδες και τη διατροφή?? σιγά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, chrismoute είπε

Στο BLE 5  υπάρχει Long Range mode . Βέβαια τα μεγάλα λόγια λέγονται πάντα για οπτική επαφή και όχι για περιβάλλον με τοίχους κλπ ! ...

 

 

 

 

Μωρέ με τοίχους και 20m να γίνεται είναι πολύ καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, ui fantastic said:

πεταμένα λεφτά τα smartwatch εκτός απο καρδιακό παλμό δεν προσφέρουν κάτι άλλο...να βάλω το πρόγραμμα των ασκήσεων ή τις θερμίδες και τη διατροφή?? σιγά...

Νομίζω ότι οι πιο πολλοί τα παίρνουν για τις ειδοποιήσεις. 

Εκτός αυτού, ένα π.χ GT3 με 150 ευρώ είναι ένα αξιόλογο, στιβαρό και ομορφο ρολόι, ακόμα και εάν θέλεις απλά να το φοράς για την ώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, ui fantastic είπε

οκ για τις ειδοποιήσεις το δέχομαι αλλά και πάλι είμαι της άποψης πάρε ενα ρολόι απλό τύπου casio να σου μέινει κιόλας.....

Συγκρίνεις πορτοκάλια με πατάτες.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...