Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με ενα Λαπτοπ Lenovo Ryzen 5 3500U / 8 gb ram


Haunter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα σε ολους!!

μολις γυρισα απο το service του public(irepair) , για το λαπτοπ του τιτλου. ειναι περιπου 2,5 χρονων και απο οτι μου παν εβγαλε απο οτι φαινεται προβλημα "στον επεξεργαστη οπου επικοινωνει αμεσα με τον NVME" .

Δεν το επισκευασα μιας και μου ειπαν οτι δεν αξιζει η επισκευη(απο θεμα κοστους) . Μπορω να κανω κατι?παιζει να επισκευαζεται με καποιο κοστος που μπορει να δικαιολογηθει καπως...?

αυτο γενικα δεν το χα ακουσει σαν βλαβη...και μου εκανε εντυπωση μιας και λαπτοπ ηταν καπως επωνυμο.

αν εχει καποιος καμια ιδεα θα χαρω να την ακουσω!

ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ολα τα τηλεφωνα που εκανα....και σημερα που πηγα και το πηρα πισω...δεν ηταν ξεκαθαρο , ο σημερινος ειπε στον επεξεργαστη , οταν τον ρωτησα αν μπορω να τον αλλαξω , μου ειπε δεν αξιζει γιατι ειναι μεγαλο το κοστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήγαινε αλλού να πάρεις κι άλλη γνώμη.

αυτό που σου είπαν ήταν μια μπούρδα γιατί δε θέλουν να εξυπηρετήσουν λόγω έλλειψης τεχνικού εξοπλισμού, γνώσεων του υπαλλήλου που θα το αναλάμβανε.

ο επεξεργαστής δεν αλλάζει εύκολα γιατί είναι κολλημένος στη μητρική και από άποψη επιδόσεων παλαιότητας, το κόστος αντικατάστασης αγγίζει το μισό κόστος ενός αντίστοιχου καινούριου λάπτοπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, greekfragma είπε

πήγαινε αλλού να πάρεις κι άλλη γνώμη.

αυτό που σου είπαν ήταν μια μπούρδα γιατί δε θέλουν να εξυπηρετήσουν λόγω έλλειψης τεχνικού εξοπλισμού, γνώσεων του υπαλλήλου που θα το αναλάμβανε.

ο επεξεργαστής δεν αλλάζει εύκολα γιατί είναι κολλημένος στη μητρική και από άποψη επιδόσεων παλαιότητας, το κόστος αντικατάστασης αγγίζει το μισό κόστος ενός αντίστοιχου καινούριου λάπτοπ.

που θα μπορουσα να το παω?μπορειτε να μου προτεινετε καπου αλλου(Αθηνα)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...