Προς το περιεχόμενο

iPhone προβλημα με ενημερωση


SageMarios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα εχω ενα iphone 11 και δεν μπορω να το ενημερωσω στο τελευταιο ios , μου βγαζει μυνημα οτι η επαληθευση απετυχε ,δεν ειστε συνδεμενοι στο διαδικτυο . Προσπαθησα να το κανω ενημερωση απο τον υπολογιστη και μου βγαζει οτι δεν ηταν δυνατη η ενημερωση , ο δισκος που προσπαθειτε να χρησιμοποιησετε ειναι γεματος . Δεν εχω βρει κατι που το εψαξα , εχει παθει καποιος κατι παρομοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/9/2023 στις 1:31 ΠΜ, SageMarios είπε

Καλησπερα εχω ενα iphone 11 και δεν μπορω να το ενημερωσω στο τελευταιο ios , μου βγαζει μυνημα οτι η επαληθευση απετυχε ,δεν ειστε συνδεμενοι στο διαδικτυο . Προσπαθησα να το κανω ενημερωση απο τον υπολογιστη και μου βγαζει οτι δεν ηταν δυνατη η ενημερωση , ο δισκος που προσπαθειτε να χρησιμοποιησετε ειναι γεματος . Δεν εχω βρει κατι που το εψαξα , εχει παθει καποιος κατι παρομοιο?

https://support.apple.com/el-gr/HT201435

Εχει 5 πιθανες λυσεις

Η 6η ειναι η επαναφορα αφου κανεις backup για να δεις αν συνδεεται η συσκευη με το διακομιστη κ κανει το update ή κολλαει καπου η διαδικασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 18/9/2023 στις 10:42 ΠΜ, aces είπε

https://support.apple.com/el-gr/HT201435

Εχει 5 πιθανες λυσεις

Η 6η ειναι η επαναφορα αφου κανεις backup για να δεις αν συνδεεται η συσκευη με το διακομιστη κ κανει το update ή κολλαει καπου η διαδικασια.

Δοκιμασα ολους τους τροπους και το restore και κανει παλι το ιδιο , το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι οτι επειδη αλλαξα μπαταρια μονος μου και φαινεται σαν αγνωστο εξαρτημα οτι με εχει αποκλεισει η apple και δε με αφηνει να κανω ενημερωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, SageMarios είπε

Δοκιμασα ολους τους τροπους και το restore και κανει παλι το ιδιο , το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι οτι επειδη αλλαξα μπαταρια μονος μου και φαινεται σαν αγνωστο εξαρτημα οτι με εχει αποκλεισει η apple και δε με αφηνει να κανω ενημερωσεις

Nσι ειναι πιθσνο οτι το εξσρτημα δεν ειναι original αφου εχει τα δικα του κολληματα το ios

 

Τελευταια λυση δοκιμασε clean install για 1-2 μερες χωρις να περασεις καθολου/κανενα backup (backup εννοειται οτι θα κανεις) κ δες μηπως προχωραει η διαδικασια και ειναι θεμα καποιας ρυθμισης στις εφαρμογες μικρες πιθανοτητες πιο πολυ το ανταλλακτικο κολλαει κ δεν προχωραει

Επεξ/σία από aces
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...