Προς το περιεχόμενο

Προπαραγγελίες/Διαθεσιμότητες/Παραλαβές iPhone 15 Pro/ Pro Max


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, panachri7 είπε

Και γω πρώτη φορά που πάω σε pro και δεν ακούω τπτ να κινείται γενικά. Παρειγγειλα βέβαια 19/09. Αλλά βλέπω ακόμη pro από 15/09 που δεν έχουν παραλάβει. 

Πριν μερικές ημέρες είχα γράψει ότι συνάδελφος ειχε  παραγγείλει από istrom 15 pro 128gb λευκό στις 22/9, μόλις το παραλάβε επιτόπου το άνοιξε για να βάλουν tempered και είδαν με τον υπάλληλο ότι είχε γρατζουνιά στην οθόνη όποτε επιστροφή, την επόμενη ημέρα τον κάλεσαν ότι υπήρχε άλλο διαθέσιμο…τελικά είχε ξενερώσει τόσο πολύ που δεν παρέλαβε και πήρε το 14 pro max!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 ώρες πριν, panachri7 είπε

Και γω πρώτη φορά που πάω σε pro και δεν ακούω τπτ να κινείται γενικά. Παρειγγειλα βέβαια 19/09. Αλλά βλέπω ακόμη pro από 15/09 που δεν έχουν παραλάβει. 

Κι εγώ με 17/09 και δεν έχω καμία ενημέρωση. Ή δεν τα προλαβαίνει η Apple, πράγμα που δεν μου κολλάει μιας και δεν βλέπω να έχει παραλάβει κανείς  ή δεν στέλνει τίποτα για να καλύψει τα Pro Max πρώτα. Φαντάσου που φτάσαμε, να περιμένουμε περισσότερο απ' ότι αν είχαμε παραγγείλει Pro Max 🤦🏻‍♀️

17 λεπτά πριν, vaggos2586 είπε

Πριν μερικές ημέρες είχα γράψει ότι συνάδελφος ειχε  παραγγείλει από istrom 15 pro 128gb λευκό στις 22/9, μόλις το παραλάβε επιτόπου το άνοιξε για να βάλουν tempered και είδαν με τον υπάλληλο ότι είχε γρατζουνιά στην οθόνη όποτε επιστροφή, την επόμενη ημέρα τον κάλεσαν ότι υπήρχε άλλο διαθέσιμο…τελικά είχε ξενερώσει τόσο πολύ που δεν παρέλαβε και πήρε το 14 pro max!

Καλά πήγε αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
52 λεπτά πριν, alkis__7 είπε

Κι εγώ με 17/09 και δεν έχω καμία ενημέρωση. Ή δεν τα προλαβαίνει η Apple, πράγμα που δεν μου κολλάει μιας και δεν βλέπω να έχει παραλάβει κανείς  ή δεν στέλνει τίποτα για να καλύψει τα Pro Max πρώτα. Φαντάσου που φτάσαμε, να περιμένουμε περισσότερο απ' ότι αν είχαμε παραγγείλει Pro Max 🤦🏻‍♀️

Καλά πήγε αυτό!

Στο δια ταύτα εφόσον του βρήκαν μέσα σε μια μέρα το επόμενο…που pro max λευκό δεν βρίσκεις ούτε με τάμα θεωρώ τα pro κινούνται πιο πολύ!

Επεξ/σία από vaggos2586
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, lampisd είπε

αυτην την στιγμη το amazon de εχει ολα τα χρωματα σε 256 παραγγειλα το natural και παραλαμβανω λεει 7 νοεμβρη

Επιτέλους. Ευχαριστούμε για την πληροφορία. Έκανα και εγώ την παραγγελία μου απο εκεί. Παραλαβή μέχρι 9 Νοεμβρίου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Xristinanip είπε

Το ξέρω δεν βγαζουμε άκρη και το δίκιο μας δεν το βρίσκουμε... Και από κοντά που πήγα σε μαγαζί τα ίδια μου είπαν... Είναι παράλογο να καθυστερούν τόσο την 1η μέρα κάναμε προπαραγγελία!Απαράδεκτοι... Εκτός όπως ακουγόταν υπήρχαν προβλήματα στις συσκευές κ καθυστερεί η apple στις διανομές γιατί κάνει επιδιορθώσεις/βελτιώσεις... Τι να πω!!! Μακάρι 28η να το έχουμε στα χέρια μας... Φίλη θα παραλάβει από Κώτσο τη Τετάρτη 256 άσπρο μαξ!!! Και έκανε πολλές μέρες αργότερα παραγγελία από εμάς....!

 

Μπορείς να μου πεις αριθμό παραγγελίας της φίλης σου γιατί θέλω να πάρω να τους κράξω!!!! Κάθε φορά που παίρνω και τους λέω δεν τηρείται σειρά με διαψεύδουν γιατί δεν έχω αποδείξεις!! Για να δούμε τώρα τι θα πουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, lampisd είπε

αυτην την στιγμη το amazon de εχει ολα τα χρωματα σε 256 παραγγειλα το natural και παραλαμβανω λεει 7 νοεμβρη

Natural 256 τελος, οποιος προλαβε προλαβε. Στα υπολοιπα 3 χρωματα εχει ακομη στοκ παντως στην 256 εκδοση.

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, boombox είπε

1 χρονο apple μετα 1 χρονο αμαζον?Αυτο δε μπορω να καταλαβω!και αν χαλασει σε ποιον θα απευθυνθω?

apple αν τα βρεις σκούρα αμαζον στο αλλάζει για πλακα

Επεξ/σία από Rubble
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...