Προς το περιεχόμενο

Προπαραγγελίες/Διαθεσιμότητες/Παραλαβές iPhone 15 Pro/ Pro Max


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παραγγελία από you.gr εκτελέστηκε σήμερα σε φίλο. Παρέλαβε και πήρε και τα αξεσουάρ του κατόπιν οδηγιών μου από ηλιουπολη Gagetistas.
θήκη esr halock 14 ευρώ

φορτιστής 3mk hyper 22 ευρώ 

καλώδιο 240αρι 2.4 μέτρα native union 29 ευρώ 

power bank tactical c4 22.5w 43 ευρώ

Φανταζομαι θα υπάρχουν και στο Σκρουτζ. Στρώνει η διαθεσιμότητα σιγά σιγά..Mypbone.jpeg.69caddf6bd6666c374cb5400e39eb90a.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, chrisbass είπε

Μας βλέπω να κατεβαίνουμε σε διαδήλωση έξω από το istorm στο Κολωνάκι!😩

IMG_0606.jpeg

Τσάμπα το κοιτάς αυτό,σε ολοκληρωμένες και ακυρωμένες παραγγελίες τα ίδια δείχνει.Όταν είναι έτοιμο είτε σε παίρνουν τηλέφωνο είτε σου στέλνουν mail.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, moutsa είπε

Συνήθως οι περισσότερες διαφανές κιτρινίζουν και για κάποιο λόγο αφήνουν εύκολα γρατζουνιές και είναι αίσχος.

Υπάρχουν και καλής ποιότητας αλλά προσωπικά τις αποφεύγω γιατί ουσιαστικά δεν εξυπηρετούν τον σκοπό και είναι μόνο για το φαίνεστε.

Κιτρινίζουν ναι …αφήνουν γρατζουνιές … σε καμία περίπτωση … πλαστικό είναι τι γρατζουνιές να αφήσει ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Rubble είπε

ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ: 

παραγγελια σήμερα το πρωί. Η παραγγελια έφυγε πριν λίγο.....

IMG_5298.jpeg.715fd6b4cad5422f491d049dd029635c.jpeg

ρε amazon τι να πω;;; σ ευχαριστώ πραγματικά!

Τι τρόπο αποστολής επέλεξες.;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, axidousgr είπε

το amazon το εμπιστεύεστε ? με τι εταιρεία το στέλνουν ? να το πάρω από εκεί ? γιατί αν περιμένω από Istorm θα περιμένω πολύ

Σε αυτό που μπορώ να σου απαντήσω είναι ότι το Amazon θεωρείται ως ο,τι πιο αξιόπιστο και ισχύει, τουλάχιστον από προσωπική εμπειρία. Για αποστολές και τέτοια, καλύτερα να απαντήσει και κάποιος άλλος μιας και δεν έχω εικόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, avacan23 είπε

Παραγγελία από you.gr εκτελέστηκε σήμερα σε φίλο. Παρέλαβε και πήρε και τα αξεσουάρ του κατόπιν οδηγιών μου από ηλιουπολη Gagetistas.
θήκη esr halock 14 ευρώ

φορτιστής 3mk hyper 22 ευρώ 

καλώδιο 240αρι 2.4 μέτρα native union 29 ευρώ 

power bank tactical c4 22.5w 43 ευρώ

Φανταζομαι θα υπάρχουν και στο Σκρουτζ. Στρώνει η διαθεσιμότητα σιγά σιγά..Mypbone.jpeg.69caddf6bd6666c374cb5400e39eb90a.jpeg

Ποτέ έκανε την παραγγελία από you.gr? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, nikitas4 said:

Καλησπεριζω ολη την παρεα!

εχω ερωτηση

Εχει παραγγειλει κανενα αλλο ατομο απο Public:

<<iPhone 15 pro max?αν ναι τη μερα και ποιο χρωμα?>>

Περιμενω απο τις 23 Σεπτεμβρη ακομη το 15 pro max σε φυσικο τιτανιο 256gb

Λετε να ακυρωσω απο Public να παρω τα χρηματα μου πισω να το παραγγειλω απο αλλη ελληνικη αντιπροσωπεια?γιατι βαρεθηκα να σας πω την αληθεια να περιμενω πανω απο 1 Μηνα για κατι που πληρωσα και τοσος κοσμος εχει εδω και εβδομαδες στα χερια του

Ευχαριστω εκ των προτερων σε οποιον απαντησει!Να προσεχετε και να περνατε καλα οπου ειναι εφικτο

15 pro max NaTi 256gb. Παραγγελία 15/9 Ώρα 15:00

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, axidousgr είπε

το amazon το εμπιστεύεστε ? με τι εταιρεία το στέλνουν ? να το πάρω από εκεί ? γιατί αν περιμένω από Istorm θα περιμένω πολύ

δεν υπάρχει πιο αξιόπιστο .. στα πάντα. Με UPS. Στα πιο μικρά σε κοστος δέματα έρχονται με ΕΛΤΑ πόρτα πόρτα 

ΧΤΥΠΑ ΤΟ θα φύγουν 

39 λεπτά πριν, koumbouni είπε

Τι τρόπο αποστολής επέλεξες.;

FAST 20.48 euro

3 λεπτά πριν, panoulhs007 είπε

15 pro max NaTi 256gb. Παραγγελία 15/9 Ώρα 15:00

ούτε ένα λεπτό δεν πέρασε; ακόμη στο 15:00 είναι; απίθανοι 🤡

Επεξ/σία από Rubble
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, Rubble said:

δεν υπάρχει πιο αξιόπιστο .. στα πάντα. Με UPS. Στα πιο μικρά σε κοστος δέματα έρχονται με ΕΛΤΑ πόρτα πόρτα 

ΧΤΥΠΑ ΤΟ θα φύγουν 

FAST 20.48 euro

ούτε ένα λεπτό δεν πέρασε; ακόμη στο 15:00 είναι; απίθανοι 🤡

Μιλάμε για κωμωδία!!! Εγώ πιστεύω πως πέρασαν πολλά "λεπτά" αλλά τα τρώνε από μέσα και τα πουλάνε ή τα δίνουν σε φίλους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι το natural titanium δεν με ενθουσιάζει σαν χρώμα. Σαν λερωμενο σκούρο γκρι-χρυσό ένα πράμα, αλλά εξαρτάται και τη γωνιά και το φως που πέφτει.

Πρώτη μου επιλογη το white titanium, very clean color! Μετά natural και μπλε, κ τελευταίο το μαύρο.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έχετε καταλάβει ότι τους παρακαλάμε να τους δώσουμε λεφτά ενώ θα έπρεπε να γινόταν το ανάποδο και να ήταν συνεπεις;

Γυριστε τους την πλάτη και οποιος μπορεί και δεν θέλει δόσεις, να αγοράσει από ευρωπαϊκό amazon., τώρα που τα έχει όλα διαθεσιμα. 

αρκετά με τους καραγκιόζηδες 

Επεξ/σία από Rubble
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...