Προς το περιεχόμενο

Korn (συζήτηση, θαυμαστές)


giannis__giar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι 19 αρκετά μικρός και μου αρέσει φουλ η rock και heavy metal αλλά γενικά ακούω διάφορα. Το θέμα είναι ότι λατρεύω πολύ τους korn και δεν έχω βρει κανέναν στην Ελλάδα να τους ξέρει οπότε σκέφτηκα να ξεκινήσω αυτό το φόρουμ αρχικά για να δω αν υπάρχουν θαυμαστές (έχει πολύ σοβαρά άτομα εδώ μέσα) και δεύτερον για να με βοηθήσει οποίος μπορεί με ένα θέμα. Το οποίο είναι για την συνεργασία που θα κάνουν μετά από 20-30 χρόνια με την adidas. Γνωρίζει κανείς αν θα είναι διαθέσιμα στην Ελλάδα και αν ναι θα είναι στην ιστοσελίδα της adidas θα χρειάζεται προπαραγγελία?  Ελπίζω να μην ακούγομαι cringe.

Screenshot_20230918-113113.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 hours ago, giannis__giar said:

Είμαι 19 αρκετά μικρός και μου αρέσει φουλ η rock και heavy metal αλλά γενικά ακούω διάφορα. Το θέμα είναι ότι λατρεύω πολύ τους korn και δεν έχω βρει κανέναν στην Ελλάδα να τους ξέρει οπότε σκέφτηκα να ξεκινήσω αυτό το φόρουμ αρχικά για να δω αν υπάρχουν θαυμαστές (έχει πολύ σοβαρά άτομα εδώ μέσα) και δεύτερον για να με βοηθήσει οποίος μπορεί με ένα θέμα. Το οποίο είναι για την συνεργασία που θα κάνουν μετά από 20-30 χρόνια με την adidas. Γνωρίζει κανείς αν θα είναι διαθέσιμα στην Ελλάδα και αν ναι θα είναι στην ιστοσελίδα της adidas θα χρειάζεται προπαραγγελία?  Ελπίζω να μην ακούγομαι cringe.

 

και να μην ειναι στην ελλαδα μικρο το κακο διοτι μπορεις να τα κανεις παραγγελια ή προ παραγγελια απο το εξωτερικο. εκτος αν για καποιο λογο γινουν τοσο γνωστα ή βγουν τοσα λιγα κομματια και το αποθεμα φυγει κατευθειαν ειδικα σε scalpers. απλα κοιτα που και που ωστε να το δεις εγκαιρα και να προλαβεις να κανεις παραγγελια ή προ παραγγελια.

κατα τα αλλα γινονται κατι συνεργασιες που ειλικρινα ειναι μονο αρπαχτες και για τις 2 συνεργαζομενες εταιρειες.ενα συγκροτημα δηλαδη να κανει συνεργασια με μια εταιρεια παπουτσιων. ασχετα τελειως. μου θυμιζει την αγαπημενη μας north face που εχει κανει συνεργασιες με τις πιο ασχετες μαρκες ρουχων για να βαλει ενα καπελο αρκετα λεφτα πανω στα ρουχα της.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...