Προς το περιεχόμενο

IOS 17 - το νέο λειτουργικό των Ιphone


avacan23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα στις 8 διαθέσιμο. Καλύτερα κάντε clean install. Αν έχετε χώρο ελεύθερο λιγότερο από 10gb μη  το κάνετε. 
 

απο iPhone 11 και μετά. 
 

https://9to5mac.com/2023/09/18/ios-17-release-date/

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανενα πρόβλημα μετά την εγκατάσταση.

Απιστευτα βολικό σε κατάσταση αναμονη Hub όπου δειχνει ωρα ημεροηνια κι οτι αλλο widget θες.

Πολύ καλο οτι μπορει να κανεισ μια επαφή σου widget ωστε με ενα πατημα να παιρνεις το άτομο αυτό τηλ. μνμ κτλ.

το hey siri εγινε siri και ρυθμιζεις φωνές και ταχύτητα απόκρισης.

Music app μεγάλες αλλαγές σε εμφάνιση προς το καλύτερο .

Namedrop δλδ πλησαζεις στο iphone που θεσ και αλλαζετε στοιχεία ονομα, μειλ τηλ κτλ.

τεράστια αναβάθμιση στα μνμ. περα από νεα εικονίδια η νεά επιλογή check in οπου στέλνεις στον αλλο τη θέση σου.

συνεχίζω το ψάξιμο.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, avacan23 είπε

Σήμερα στις 8 διαθέσιμο. Καλύτερα κάντε clean install. Αν έχετε χώρο ελεύθερο λιγότερο από 10gb μη  το κάνετε. 
 

απο iPhone 11 και μετά. 
 

https://9to5mac.com/2023/09/18/ios-17-release-date/

 

 

Από περιέργεια για clean install? Δεν έχω κάνει ούτε μια φορά μέχρι τώρα και δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, thanasis00 said:

Από περιέργεια για clean install? Δεν έχω κάνει ούτε μια φορά μέχρι τώρα και δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Η λογική είναι ότι κανείς clean install αν έχεις κάποια δυσλειτουργία ώστε να λυθεί. Αλλιώς μια χαρα είμαι η αναβάθμιση νομίζω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, avacan23 είπε

Πολύ καλο οτι μπορει να κανεισ μια επαφή σου widget ωστε με ενα πατημα να παιρνεις το άτομο αυτό τηλ. μνμ κτλ.

αυτό το είχε και το 16

το κριμα ειναι οτι παραμένουν μεγάλα τα widgets των επαφων, θα επρεπε να είχε και σε μέγεθος κλασικού app icon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...