Προς το περιεχόμενο

Πως το διαγραφω ?


vounisios
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από vounisios,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα φιλοι μου.τη βοηθεια σας θα ηθελα. Θελω να διαγραψω το: Ολοι οι σελιδοδεικτες, που βρισκεται στη Γραμμη σελιδοδεικτων στο τελος Δεξια, μου πιανει χωρο. Ενω μεχρι προχτες ηταν ολα οκ, μετα απο μια επανεγκατασταση των WIN 10, μου μπηκε εκει & δεν μπορω να το διωξω με τιποτα. Τι delete παταω τι οτιδηποτε,αλλα αυτο εχει μουλαρωσει & δεν φευγει...Θα ηθελα την βοηθεια σας ωστε να φυγει αυτος ο παρεισακτος σελιδοδεικτης στο τερμα δεξια πανω απο το Gmail. σας ευχαριστω. Σας βαζω & μια φωτο.

 

Σελιδοδεικτης για Ανεβασμα.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, micos000 είπε

spacer.png

Καλησπερα φιλε μου micco....Οταν κανω δεξι κλικ, εμενα δεν μου βγαζει τα ιδια & δεν μου βγαζει κατω αυτο που λεει στο δικο σου: Δηλαδη το: Εμφανιση αλλων σελιδοδεικτων, για να το Ξετικαρω. οποτε τωρα τι θα ξετικαρω ?   Γιατι το δικο μου στον chrome δεν ειναι το ιδιο ?  Βαζω & μια φωτο....

 

ΣΕΛΙΔΟΔ.2--ΦΩΤΟ.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, vounisios είπε

Καλησπερα φιλε μου micco....Οταν κανω δεξι κλικ, εμενα δεν μου βγαζει τα ιδια & δεν μου βγαζει κατω αυτο που λεει στο δικο σου: Δηλαδη το: Εμφανιση αλλων σελιδοδεικτων, για να το Ξετικαρω. οποτε τωρα τι θα ξετικαρω ?   Γιατι το δικο μου στον chrome δεν ειναι το ιδιο ?  Βαζω & μια φωτο....

 

ΣΕΛΙΔΟΔ.2--ΦΩΤΟ.jpg

Kαι εμένα έτσι είναι,όπως σε εσένα.Πρέπει να έγινε τελευταία αυτή η προσθήκη,δεν το είχα προσέξει παλιά.Το άφησα έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, profile είπε

@vounisios  chrome://flags  ->  Power bookmarks side panel  -> disabled

To δοκίμασα προηγουμένως,το δοκίμασα και τώρα που έκανε μια αναβάθμιση  

Google ChromeOS

Your Chromebook is up to date

Version 117.0.5938.115 (Official Build) (64-bit)

 

δεν άλλαξε τίποτα απο την αλλαγή μέσω  flags

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, vounisios είπε

Καλησπερα φιλε μου micco....Οταν κανω δεξι κλικ, εμενα δεν μου βγαζει τα ιδια & δεν μου βγαζει κατω αυτο που λεει στο δικο σου: Δηλαδη το: Εμφανιση αλλων σελιδοδεικτων, για να το Ξετικαρω. οποτε τωρα τι θα ξετικαρω ?   Γιατι το δικο μου στον chrome δεν ειναι το ιδιο ?  Βαζω & μια φωτο....

 

ΣΕΛΙΔΟΔ.2--ΦΩΤΟ.jpg

Στον chrome αναφερόσουν; Δεν το είχες γράψει και απάντησα για τον firefox.

Το flag για το power bookmarks side panel που έγραψε ο profile παραπάνω αφαιρεί το "Όλοι οι σελιδοδείκτες", τουλάχιστον σε μένα το κάνει κανονικά. (chrome 117.0.5938.92)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας...παντως το εκανα & εγω χτες βραδυ με τα Flags και εδιωξε το παρεισακτο....οποτε καθαρισσε ολη η γραμμη....[chrome://flags  ->  Power bookmarks side panel  -> disabled].....

Ευχαριστω.

 

ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΤΩΡΑ.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vounisios είπε

Ευχαριστουμε φιλε Profile!!!

Τέλεια!

Ευτυχώς βρήκες τη λύση....μόνος σου!

Ούτε καν like σε αυτόν που προτείνει την λύση....είδα και τις υπόλοιπες 5 απαντήσεις που έχεις στο ιστορικό σου..τι "βραβείο" νομίζεις οτι θα κερδίσεις...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vounisios είπε

Το ευχαριστω δεν το ειδες αγαπητε ?   καλο βραδυ!

Ως λύση "μαρκάρουμε" το αυτονόητο, τη λύση, όχι το δικό μας σχόλιο που παραπέμπει σε αυτόν που έδωσε τη λύση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...