Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμη η νέα μεγάλη ενημέρωση των Windows 11, με Copilot, Paint με AI και άλλα


alion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

54 λεπτά πριν, petran66 είπε

Που είναι η αναβάθμιση οεο?? Μόνο μια μικρή μου έκανε χθες (2023-09 αθροιστική προεπισκόπηση ενημέρωσης για Windows 11 Version 22H2 για συστήματα που βασίζονται σε x64 (KB5030310)...🤔Δε βλέπω καμιά ιδιαίτερη αλλαγή!! Άρα ο τίτλος "Διαθέσιμη η νέα μεγάλη ενημέρωση των Windows 11, με Copilot, Paint με AI και άλλα", νομίζω ότι δεν είναι σωστός (όχι ακόμα)!!

Την εβγαλε σε εμένα. Αλλά σιγα μην την βάλω , με τόσο AI που έχει μέσα θα ειναι full bloatware.

image.jpeg.d50fbe6dcbbe3cdeddfa175686ebd7ea.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, nitroc said:

Την εβγαλε σε εμένα. Αλλά σιγα μην την βάλω , με τόσο AI που έχει μέσα θα ειναι full bloatware.

image.jpeg.d50fbe6dcbbe3cdeddfa175686ebd7ea.jpeg

Λογικά είσαι με insider, σε κανένα pc μου δεν μου το έχει βγάλει ως 23Η2 παρά μόνο σε ένα insider vm

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, comfuzio είπε

Λογικά είσαι με insider, σε κανένα pc μου δεν μου το έχει βγάλει ως 23Η2 παρά μόνο σε ένα insider vm

Εγώ δεν είμαι και μου την έβγαλε την αναβάθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Tlykog said:

Εγώ δεν είμαι και μου την έβγαλε την αναβάθμιση.

έτσι όπως στην φωτογραφία ως 23Η3 ή το update αυτό της 22Η2; Γιατί και εγώ πήρα όλα αυτά που λέει το άρθρο αλλά δεν έχει γίνει 23Η2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, comfuzio είπε

έτσι όπως στην φωτογραφία ως 23Η3 ή το update αυτό της 22Η2; Γιατί και εγώ πήρα όλα αυτά που λέει το άρθρο αλλά δεν έχει γίνει 23Η2

Ο φίλος ο Tlykog  είπε για τη 22Η2 νωρίτερα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, petran66 said:

Ο φίλος ο Tlykog  είπε για τη 22Η2 νωρίτερα...

Εμ γι'αυτό ρωτάω, δεν γίνεται να έχω κάνει την αναβάθμιση σε 50 pc από χθες ως τώρα (προσωπικά και πελατών) και να μην το έχει βγάλει ούτε 1!
Το μόνο που το έβγαλε όπως στην φωτογραφία είναι ένα testlab vm που είναι windows insider

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το volume mixer ειναι πολυ ωραιο

Screenshot_7.png.d6bb6b8440664d3bcdd308c

 

Το RGB control για πεταμα δεν βρηκε ουτε ποντικι ουτε πληκτρολογιο ουτε μητρικη ουτε gpu τιποτα

Screenshot_7.png.edec44044e6504af57e34b9

 

Το copilot δεν βρηκα που ειναι αλλα μου φαινεται αλλη μια cortana οποτε αχρηστο για τους περισσοτερους. Το rar support μια χαρα εστειλα το winrar στα θυμαρακια μετα απο πολλα χρονια. Γενικα οκ καποια θετικα καποια αρνητικα μπηκε αμεσα χωρις θεματα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Arkin είπε

Το volume mixer ειναι πολυ ωραιο

Screenshot_7.png.d6bb6b8440664d3bcdd308c

 

Το RGB control για πεταμα δεν βρηκε ουτε ποντικι ουτε πληκτρολογιο ουτε μητρικη ουτε gpu τιποτα

Screenshot_7.png.edec44044e6504af57e34b9

 

Το copilot δεν βρηκα που ειναι αλλα μου φαινεται αλλη μια cortana οποτε αχρηστο για τους περισσοτερους. Το rar support μια χαρα εστειλα το winrar στα θυμαρακια μετα απο πολλα χρονια. Γενικα οκ καποια θετικα καποια αρνητικα μπηκε αμεσα χωρις θεματα. 

Ποια έκδοση γράφει; 22Η2 η 23Η2;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι ακόμα δεν βλέπουμε αναβαθμίσεις στα 10αρια ενώ για τα 11 ελπίζω να υπάρχει επαρκή συμβατότητα με εφαρμογές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, freegr είπε

Το θέμα είναι ότι ακόμα δεν βλέπουμε αναβαθμίσεις στα 10αρια ενώ για τα 11 ελπίζω να υπάρχει επαρκή συμβατότητα με εφαρμογές 

Tα 10αρια δεν πρόκειται να πάρουν αυτά τα χαρακτηριστικά αν εννοείς αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...