Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για ένα θέμα με το FROG


oumtt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σας, πριν από τρεις μέρες μου ξεκίνησε να έρθει μήνυμα από το FROG ότι πήρα 10GB για 30 ημέρες.. okey κανένα πρόβλημα για εμένα. Την πρώτη μέρα μου ήρθε δυο φορές αυτό το μήνυμα και πήρα 20GB, μετά από μια μέρα μου ήρθε πάλι το ίδιο SMS και πήρα ακόμα 10GB και έγινε 30GB. Σήμερα πάλι ήρθε το ίδιο SMS και έγινες 40GB συνολικά.

έχει γίνει κάτι τέτοιο σε σας? ή σε εμένα έχει κολλήσει το σύστημα και μου στέλνει κάθε μέρα GBs?

Update 02/10/2023: Πάλι το ίδιο SMS +10GB συνολικά 50GB..

IMG_1146.png.17805b6843161aceb7fba61a891fce6c.png

IMG_1147.jpeg.b29df26a77503d4361340b7ae5576265.jpeg

Επεξ/σία από oumtt
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ο,τι καλυτερο

απο περιεργεια (δεν ειχα ποτε) τι προγραμμα εχεις στο frog? συμφερει γενικα σαν εταιρια; εχεις θεματα με καλυψη κτλ; @oumtt

Επεξ/σία από Titos301
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Titos301 said:

ο,τι καλυτερο

απο περιεργεια (δεν ειχα ποτε) τι προγραμμα εχεις στο frog? συμφερει γενικα σαν εταιρια; εχεις θεματα με καλυψη κτλ; @oumtt

κάλυψη από cosmote, αφού εκεί ανήκει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, JakeKaufman είπε

κάλυψη από cosmote, αφού εκεί ανήκει

Ναι αυτο ακριβως, και τα πακέτα ξεκινάνε απο 8,90€ που εχει 10gb internet + 200 λεπτα προς όλους + 400 λεπτα προς Frog για 30 μέρες. Αν θελεις sms δεν εχει στα πακέτα combo.. πρέπει να πάρεις εξτρα sms πακετο που και αυτο ειναι φθηνό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλος με Cosmote που σπουδάζει Θεσ/νικη με το που πηγε στο πατρικο στην Λάρισα αρχίσαν να του σκανε τα 10GB κλπ συνεχεια για στηριξη στους πλημμυροπαθείς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, oumtt είπε

Ναι αυτο ακριβως, και τα πακέτα ξεκινάνε απο 8,90€ που εχει 10gb internet + 200 λεπτα προς όλους + 400 λεπτα προς Frog για 30 μέρες. Αν θελεις sms δεν εχει στα πακέτα combo.. πρέπει να πάρεις εξτρα sms πακετο που και αυτο ειναι φθηνό

ναι οτι δεν καταναλωνεις παει στον επομενο μηνα σωστα; (αν ξαναβαλεις το ιδιο πακετο φυσικα)

22 ώρες πριν, Sotosgl είπε

Φιλος με Cosmote που σπουδάζει Θεσ/νικη με το που πηγε στο πατρικο στην Λάρισα αρχίσαν να του σκανε τα 10GB κλπ συνεχεια για στηριξη στους πλημμυροπαθείς 

σωτο παιζει να με εχεις κανει block στο fb? δεν μου δειχνει πια τα stories σου ενω αν ανοιξω τη σελιδα απο private tab μου δειχνει οτι εχεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 μήνες μετά...

Σκέφτομαι να μεταφερω αριθμο απο vodafone σε frog λογω των οικονομικών πακετωνπου εχει αλλα γραφει 15gb για web browsing. Αυτο σημαινει οχι viber,fb,yt; ισχυει και στο unlimited αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...