Προς το περιεχόμενο

Google Pixel 8 Series: Με κορυφαίες κάμερες, έμφαση στις AI λειτουργίες, και με 7 χρόνια ενημερώσεις


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλά θα δώσει κάποιος πάνω από 200-300 ευρώ για ένα τηλέφωνο που δεν έχει 5g,voLTE,vo-WiFi??? Σοβαρά ρωτάω...

Επεξ/σία από Rubble
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 λεπτά πριν, stivaks72 είπε

Κάποιοι σχολιάζουν τα 7 χρόνια ως κάτι που δεν ενδιαφέρει κανέναν μιας και οι συσκευές δεν αντέχουν τόσο. 

Εγώ πάλι, μια χαρά βλέπω να πωλούνται αιφόνια 7ετίας και κρατούν και καλές τιμές. 

Τα πολλά χρόνια αναβαθμίσεις δίνουν καλύτερη μεταπώληση, δημιουργούν δευτερογενή αγορά που συντηρεί και πουλάει συσκευές και στο κατω-κατω, καλύτερα ένα iphone xs ή pixel 3xl παρά ξιαομάρα κούτα που βρωμάει σαπίλα σαν ψόφιο ψάρι 10 μέρες. 

7 χρόνια με το ζόρι αντέχει το λαπτοπ .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ScorpioX777 είπε

Στα 7 χρονια θα εχει παλιωσει τοσο πολυ το hardware που θα σερνεται και ας ειναι και vanilla.
 

Ακόμα έχω pixel 2xl 2017 2023 6χρονια

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήρθε και το email για προπαραγγελία,δοκίμασα για το pro και παραδωσει δίνει στις 12-10.
logo_pixel_5f6368.png

Two new phones. Even more to explore.

Meet Pixel 8 and Pixel 8 Pro. They're powered by Google AI to take performance and photography to the next level.

 
Pre-order now

Buy the new Pixel 8, get Pixel Buds Pro on us or £199 off Pixel Watch 2.^ Plus, get up to £550 back with eligible trade-in.§

Pixel 8

The helpful phone with an amazing camera and powerful safety features.1

From £699

Pre-order now
shi_hus_po_phone_tile_icon_2x_32x32.png

6.2" Actua display. Vivid even in direct sunlight.2

  shi_hus_po_battery_tile_icon_2x_32x32.pn

Dependable all-day battery that charges in a flash.3

  shi_hu_po_g3_tile_icon_2x_32x32.png

Fast and efficient with the custom Tensor G3 chip.

  shi_hu_po_drop_tile_icon_2x_32x32.png

Durable materials handle scratches and spills.4

Buy the new Pixel 8 Pro, get Pixel Watch 2 (Wi-Fi) or Pixel Buds Pro on us.^ Plus, get up to £700 back with eligible trade-in.††

Pixel 8 Pro

All-pro performance and the most refined Pixel design yet.

From £999

Pre-order now
shi_hus_po_phone_tile_icon_2x_32x32.png

6.7" Super Actua display. Pixel's brightest ever.5

  shi_hu_po_phone_top_tile_icon_2x_32x32.p

Full-resolution pics. Pixel's best zoom ever.1,6

  shi_hu_po_g3_tile_icon_2x_32x32.png

The Google Tensor G3 chip powers Google AI.

  shi_hu_po_meter_tile_icon_2x_32x32.png

Powerful performance with 12 GB RAM.

With Google AI, stunning photos and videos come as standard.

sh_po_gai_mod_1_d_2x_418x300.gif

Group pics, perfected.

Did someone blink or look away? Best take combines similar photos into one fantastic picture.1

Learn more 

Incredible in any light.

The amazing Pixel Camera uses Night Sight to make colours and details stand out, from dusk to dawn.

Learn more 
sh_po_gai_mod_2_d_2x_418x300.png
sh_po_gai_mod_3_d_2x_418x300.gif

Coming soon

Reimagine your photos.

Use Magic Editor in Google Photos to add custom edits and studio-quality enhancements to any photo.1

Learn more 

Get up to £700 back with eligible trade-in.

Terms apply.††

Learn more

Find the Pixel that's right for you.

Compare phones
shi_hu_po_gai_compare_img_d_2x_360x356.p

Pixel devices are even better together.

New

Pixel Watch 2

 
Pre-order now 
shi_hu_po_gai_cross_sell_img1_d_2x_328x2
 

New colours

Pixel Buds Pro

 
Shop now 
shi_hu_po_gai_cross_sell_img2_d_2x_328x2
We’re here to help, 24/7.
 
Contact us by chat or phone to talk to an agent, or search for answers on the Pixel Help Centre.
 
crm_help_module_call_icon.png
Call
crm_help_module_chat_icon.png
Chat
crm_help_module_answers_icon.png
Get answers
gleaf_dual_tone_24px.png 100% of Pixel, Nest and Chromecast devices launched since 2020 include at least recycled materials.**
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Rubble είπε

καλά θα δώσει κάποιος πάνω από 200-300 ευρώ για ένα τηλέφωνο που δεν έχει 5g,voLTE,vo-WiFi??? Σοβαρά ρωτάω...

Και εγώ αυτήν την απορία έχω. Καλά όλα τα καλούδια που έχει αλλά ποιος ο λόγος να ασχοληθούμε αν δεν έχει τα βασικά; Σοβαρά μιλάω και εγώ, αν κάποιος μπορεί να μου απαντήσει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 minutes ago, Rubble said:

καλά θα δώσει κάποιος πάνω από 200-300 ευρώ για ένα τηλέφωνο που δεν έχει 5g,voLTE,vo-WiFi??? Σοβαρά ρωτάω...

Ναι. Και επίσης η cosmote υποστηρίζει και volte και vowifi. Χωρίς να πειράξεις κάτι. Και επίσης για όλους εσάς που γκρονιαζεται για 5g και pixel στην Ελλάδα καλό είναι να δείτε με την συσκευή που έχετε να δείτε το ταχύτητες πιάνεται στο αναγραφόμενο 5g. Και μετά ας συζητήσουμε ποιος έχει 5g πραγματικά στην Ελλάδα.

 

Τώρα μέσα στο σπίτι με lte έχω αυτή την ταχύτητα. 

 

Screenshot_20231004-205356.png

Επεξ/σία από kwnssk
  • Like 4
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στο φόρουμ. Αν γνωρίζει κάποιος, 5g δεν έχει υποστήριξη λόγω μπάντας ή είναι κλειδωμένο σε εταιρείες του εξωτερικού και σε κάθε χώρα συγκεκριμένα?Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Xvipes είπε

Αγοράσε το από το Amazon απευθείας χωρίς φπα. 

Γίνεται αυτό?

 

Να κάνει αποφορολογιση και να αφαιρέσει το ΦΠΑ όπως γίνεται από Ελλάδα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kwnssk είπε

Ναι. Και επίσης η cosmote υποστηρίζει και volte και vowifi. Χωρίς να πειράξεις κάτι. Και επίσης για όλους εσάς που γκρονιαζεται για 5g και pixel στην Ελλάδα καλό είναι να δείτε με την συσκευή που έχετε να δείτε το ταχύτητες πιάνεται στο αναγραφόμενο 5g. Και μετά ας συζητήσουμε ποιος έχει 5g πραγματικά στην Ελλάδα.

 

Τώρα μέσα στο σπίτι με lte έχω αυτή την ταχύτητα. 

 

Screenshot_20231004-205356.png

παραπληροφορείς 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, dhmhtries22 said:

Καλησπέρα στο φόρουμ. Αν γνωρίζει κάποιος, 5g δεν έχει υποστήριξη λόγω μπάντας ή είναι κλειδωμένο σε εταιρείες του εξωτερικού και σε κάθε χώρα συγκεκριμένα?Ευχαριστώ 

Όχι δεν υποστηρίζει 5g γιατί οι εταιρείες στην Ελλάδα δεν το υποστηρίζουν. Σίγουρα όμως η cosmote υποστηρίζει χωρίς πατέντες vowifi και volte. Κάτοχος pixel 7 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kwnssk είπε

Όχι δεν υποστηρίζει 5g γιατί οι εταιρείες στην Ελλάδα δεν το υποστηρίζουν. Σίγουρα όμως η cosmote υποστηρίζει χωρίς πατέντες vowifi και volte. Κάτοχος pixel 7 

Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση ,θεωρητικά αν πιάνει την μπάντα όμως γιατί να μην πιάσει 5g ?Δηλαδή όπως το καταλαβαίνω, κάθε μοντέλο κινητού, αν π.χ έρχονται στην Ελλάδα 100 μοντέλα όλων των μαρκών με 5G ,δίνει πιστοποίηση-καταχώρηση κάθε εταιρία για το κάθε μοντέλο ξεχωριστά?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Rubble said:

παραπληροφορείς 

Είμαι κάτοχος pixel 7. Λες να μην ξέρω τι έχω; ή να παίρνω ποσοστα από την google?

1 minute ago, dhmhtries22 said:

Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση ,θεωρητικά αν πιάνει την μπάντα όμως γιατί να μην πιάσει 5g ?Δηλαδή όπως το καταλαβαίνω, κάθε μοντέλο κινητού, αν π.χ έρχονται στην Ελλάδα 100 μοντέλα όλων των μαρκών με 5G ,δίνει πιστοποίηση-καταχώρηση κάθε εταιρία για το κάθε μοντέλο ξεχωριστά?

Ακριβώς αυτό 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kwnssk είπε

Είμαι κάτοχος pixel 7. Λες να μην ξέρω τι έχω; ή να παίρνω ποσοστα από την google?

Φοβάμαι πως δεν ξέρεις.

Προσοχή τα pixel δεν έχουν 5g, vo-WiFi στην ελλάδα.  Σε κάποιο τελευταίο beta update εμφανίστηκε σε κάποιους το voLte ωστόσο έχουν θέμα με τις εισερχόμενες κλήσεις από διαφορετικούς παρόχους (nova πχ). Μακρυααααααα

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...