Προς το περιεχόμενο

ΜΒ στο εξωτερικό (Ευρώπη)


Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Ukforthemoment,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας. Θα είμαστε με την σύζυγο μου ταξίδι στο εξωτερικό στην Αυστρία για 5 ημέρες και θα θέλαμε να έχουμε δεδόμενα στα κινητά μας. Θυμάμαι σε περσινό ταξίδι μας είχε οριο τα 2 GB και ξεμείναμε την πιο ακατάλληλη στιγμή. Υπάρχει κάποιο πακέτο για απεριόριστα στο εξωτερικό η έστω 5-10 GB?? Έχουμε Cosmote WhatsUp και οι 2. Ευχαριστω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση
1 λεπτό πριν, flogerakos είπε

Καλησπέρα σας. Θα είμαστε με την σύζυγο μου ταξίδι στο εξωτερικό στην Αυστρία για 5 ημέρες και θα θέλαμε να έχουμε δεδόμενα στα κινητά μας. Θυμάμαι σε περσινό ταξίδι μας είχε οριο τα 2 GB και ξεμείναμε την πιο ακατάλληλη στιγμή. Υπάρχει κάποιο πακέτο για απεριόριστα στο εξωτερικό η έστω 5-10 GB?? Έχουμε Cosmote WhatsUp και οι 2. Ευχαριστω. 

Koίτα στα πακέτα,έχει και για roaming.Πχ το  giga month 4gb με 8,5€ είναι και για roaming.Oπως και το giga week που μάλλον σας συμφέρει πιο πολύ.

Εφαρμογή , πακέτα ,λεπτομέριες θα δεις τι γράφουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Koίτα στα πακέτα,έχει και για roaming.Πχ το  giga month 4gb με 8,5€ είναι και για roaming.Oπως και το giga week που μάλλον σας συμφέρει πιο πολύ.

Εφαρμογή , πακέτα ,λεπτομέριες θα δεις τι γράφουν.

Ευχαριστω για την άμεση απάντηση σου! Το είδα μολις, έχουν και αυτά οριο τα 4 Gb αλλά νομίζω θα μας φτάσουν είναι αρκετά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, flogerakos είπε

Ευχαριστω για την άμεση απάντηση σου! Το είδα μολις, έχουν και αυτά οριο τα 4 Gb αλλά νομίζω θα μας φτάσουν είναι αρκετά.

Ενα πακέτο εσύ ένα η σύζυγος.Βάζετε και δευτερο αν χρειαστείτε παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...