Προς το περιεχόμενο

Αύξηση ελάχιστης ανανέωσης καρτοκινητου Cosmote (εκτός καταστήματος)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρόσφατα έβγαλε η cosmote ανακοίνωση πως πλέον η ελάχιστη ανανέωση δυνατή μέσω εφαρμογής ή Online απο   13/11/2023 θα είναι τα 13 ευρώ   αντί για 8  (μπορείς να κάνεις στο κατάστημα).

Μπορούμε να πάμε σε άλλον πάροχο και να ζητήσουμε να μας επιστρέψουν τα χρήματα που έχουμε στο υπόλοιπο μας

Είναι κάτι που έχει προβλέψει η ΕΕΤΤ  και αν σας πούνε μα και ου   τους αφήνετε να λένε μα και ου

 

ananeosh_neon_paketwn.pdf genikoi_oroi_paroxis_ypiresion_kartokinitis_v12_t.c..pdf

Επεξ/σία από sdikr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Αύξηση ελάχιστης ανανέωσης καρτοκινητου (εκτός καταστήματος)
  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ελάχιστο ποσό ανανέωσης χρηματικού υπολοίπου για συνδρομητές καρτοκινητής μέσω των MyCOSMOTE app, WHAT’S UP app, cosmote.gr, whatsup.gr και μέσω φυσικών σημείων λιανικής πώλησης αυξάνεται από 8€ σε 13€, ενώ παραμένει στα 8€ για ανανέωση χρηματικού υπολοίπου μέσω των καταστημάτων COSMOTE, GERMANOS.

Τα πακέτα CALLS TO ALL και CALLS TO ALL με αυτόματη ενεργοποίηση κάθε μήνα, για τους συνδρομητές WHAT’S UP, που παρέχουν 800 λεπτά ομιλίας προς όλα τα κινητά και σταθερά εθνικά δίκτυα, 300 γραπτά μηνύματα (SMS) προς όλα τα εθνικά δίκτυα και 512MB Internet για 30 ημέρες θα παρέχουν πλέον 1000 λεπτά ομιλίας προς όλα τα κινητά και σταθερά εθνικά δίκτυα, 300 γραπτά μηνύματα (SMS) προς όλα τα εθνικά δίκτυα και 1,5GB Internet για 30 ημέρες, ενώ η τιμής τους αυξάνεται από 10,90€ σε 11,50€.

https://www.whatsup.gr/anakoinoseis

η ανάπτυξη θα φταίει.

Επεξ/σία από basilis_k6
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα τωρα στο app και βλεπω τα παρακατω. Αυτο που λες απο ποτε ισχυει; (Δεν μου εχει στειλει ενημέρωση η Cosmote, ούτε μου ανοιγει το pdf που εστειλες.)

IMG_20231010_223102.jpg.f4690f7fb86bcac41fe6fb507d55b464.jpg

IMG_20231010_223039.jpg.4096a397f29dad1f574fbb7ee6920082.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε σμς πριν 3 ώρες

ΓIA NA ENHMEPΩΘEIΣ ΓIA AΛΛAΓEΣ ΠOΣΩN ANANEΩΣHΣ, NEA ΠAKETA KAI MEIΩΣEIΣ BAΣIKΩN XPEΩΣEΩN OMIΛIAΣ KAI SMS ΣTHN KAPTOKINHTH ME IΣXY AΠO 13/11, MΠEΣ EΔΩ whatsup.gr/anakoinosi_oct_23

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως

15 λεπτά πριν, *nenya* είπε

Μπηκα τωρα στο app και βλεπω τα παρακατω. Αυτο που λες απο ποτε ισχυει; (Δεν μου εχει στειλει ενημέρωση η Cosmote, ούτε μου ανοιγει το pdf που εστειλες.)

 

 

ναι κακως εβαλα λινκ pdf. https://www.whatsup.gr/anakoinoseis η πανω πανω ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, dimitris234 said:

Κυριακη εκανα online ανανεωση απο vodafonecu.gr και το ελαχιστο ποσο ηταν ηδη 13 ευρω. Αρα εχει εφαρμοστει ηδη.

Θέλω να μάθω πως κάνατε ανανέωση cosmote μέσω  vodafonecu.gr 😋

Γράφω στο μήνυμα πως είναι για την cosmote,  θα έπρεπε να το γράψω και στον τίτλο, λάθος μου

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Αύξηση ελάχιστης ανανέωσης καρτοκινητου Cosmote (εκτός καταστήματος)
  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Το ίδιο σκέφτομαι και εγώ για αλλαγή παρόχου αλλά φεύγοντας χάνεις το υπόλοιπο που έχεις στη κάρτα δεν το μεταφέρεις στο νέο πάροχο δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Dennis077 είπε

Το ίδιο σκέφτομαι και εγώ για αλλαγή παρόχου αλλά φεύγοντας χάνεις το υπόλοιπο που έχεις στη κάρτα δεν το μεταφέρεις στο νέο πάροχο δυστυχώς.

εισαι σιγουρος; κατι εχω ακουσει οτι μπορεις να το κανεις αναληψη αλλα ισως εχει και καποιες προυποθεσεις αυτο δεν θυμαμαι σιγουρα ποιες γι αυτο δεν τις γραφω

καλο ειναι να ρωτησεις σε ενα καταστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Οι συνδρομητές WHAT’S UP, COSMOΚΑΡΤΑ & FROG έχουν δικαίωμα να καταγγείλουν τη σύμβασή τους εντός 30 ημερών από τη θέση σε ισχύ των ανωτέρω τροποποιήσεων, υπό την προϋπόθεση ότι τα αποτελέσματα της καταγγελίας επέρχονται όχι νωρίτερα από την προηγούμενη ημέρα από την ημέρα ενεργοποίησης των ανωτέρω τροποποιήσεων. Οι συνδρομητές που θα καταγγείλουν τη σύμβασή τους σύμφωνα με τα ανωτέρω, μπορούν να αιτηθούν την επιστροφή του χρηματικού τους υπολοίπου το οποίο θα τους επιστραφεί, υπό την προϋπόθεση ότι θα έχουν προβεί σε ανανέωση χρηματικού υπολοίπου μέχρι την ημερομηνία δημοσίευσης της παρούσας ανακοίνωσης, εντός τριάντα (30) ημερών από την αίτησή τους."

Μπορεί να το κάνει λιανά κάποιος το παραπάνω. Είναι ανακοίνωση της cosmote στις 12-10 για τα νέα πακέτα με ισχύ από 13-11

Είμαι COSMOΚΑΡΤΑ  με υπόλοιπο 130€.  Θέλω να κάνω φορητότητα για F2go.  Τα χρήματα τα χάνω; τα παίρνω; και ποια είναι η διαδικασία. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...