Προς το περιεχόμενο

Αύξηση ελάχιστης ανανέωσης καρτοκινητου Cosmote (εκτός καταστήματος)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 17/11/2023 στις 1:17 ΜΜ, profile είπε
Στις 17/11/2023 στις 10:22 ΠΜ, Dennis077 είπε

Για να ισχύουν τα 35€ πρέπει να βάζεις τουλάχιστον 12€ κάθε δίμηνο το τελευταίο 6μηνο

Αν ισχύουν τα παραπάνω που γράφω, κανείς υπομονή 6 μήνες,  βάζεις 13€Χ3=39€ και κάνεις την μεταφορά. 

Έτσι για ενημέρωση.

Έκανα σήμερα ανανέωση υπολοίπου online 13€. Από προηγούμενα δίμηνα είχα 15€+8€ και τα σημερινά 13€, σύνολο 36€.

Στη συνέχεια με την υπηρεσία Mobile Easy Transfer έστειλα απανωτά  4Χ10€  40€ σε άλλο αριθμό cosmote.

Την πέμπτη φορά που αιτήθηκα μεταφορά δεν το δέχθηκε. 

Τον άλλο μήνα τώρα. 

   

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να ρωτήσω κάτι αν γνωρίζετε;

Στο Γερμανό υπάρχει ανανέωση κάρτας whatsapp με ελάχιστο ποσό 8€;;

Eπισκεφτηκα φυσικο καταστημα να βάλω κάρτα στο παππού μου το καρτοκινητο μου ειπαν 13 €!!! Γνωρίζουμε αν ο τέως το ποσο είναι αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, UlveRz είπε

Να ρωτήσω κάτι αν γνωρίζετε;

Στο Γερμανό υπάρχει ανανέωση κάρτας whatsapp με ελάχιστο ποσό 8€;;

Eπισκεφτηκα φυσικο καταστημα να βάλω κάρτα στο παππού μου το καρτοκινητο μου ειπαν 13 €!!! Γνωρίζουμε αν ο τέως το ποσο είναι αυτό;

Ναι υφίσταται αυτή η δυνατότητα στα καταστήματα, αλλά παίζει να σου βγάζουν την ψυχή για να το κάνουν 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, soul_d είπε

Ναι υφίσταται αυτή η δυνατότητα στα καταστήματα, αλλά παίζει να σου βγάζουν την ψυχή για να το κάνουν 

Η υπάλληλος.ηταν ανένδοτη ότι δεν γίνεται και είναι 13 ενώ 8 είναι από το app αλλά ντ άλλων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, UlveRz είπε

Η υπάλληλος.ηταν ανένδοτη ότι δεν γίνεται και είναι 13 ενώ 8 είναι από το app αλλά ντ άλλων..

https://www.cosmote.gr/online-ananeosh-whatsup

 

Το αναφέρει ξεκάθαρα και στο site τους. Δυστυχώς όμως, πρέπει να ταλαιπωρούν τον κόσμο 

Screenshot_2023-12-26-02-13-27-02_3aea4af51f236e4932235fdada7d1643.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανα ανανέωση προχθές σε κατάστημα Γερμανός με 8 ευρώ σε σύνδεση  frog. Βέβαια ο υπάλληλος με λέει<< πόσο να βάλουμε 13 ευρώ;>> Μα αν ήθελα 13 ευρώ ρε μάστορα δεν θα ερχόμουν στο κατάστημα να χάνω τον χρόνο μου! θα το έκανα από το app. Εκεί, να σε χρεώσουν όσο δυνατόν περισσότερο!

Επεξ/σία από giorgosvet
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Στην ανανέωση των 8 ευρώ γίνεται ανανέωση λήξης? Δηλαδή θα κάνει 2 μήνες extend το υπόλοιπο και 3 μήνες η φραγή? 

Εν τω μεταξύ πλέον είμαι στην φάση που δίνω πολύ λιγότερα για τον αριθμό που χρησιμοποιώ στην Αγγλία πάρα για τον αριθμό που διατηρώ για να υπάρχει της Ελλάδας... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, JimGer είπε

Στην ανανέωση των 8 ευρώ γίνεται ανανέωση λήξης? Δηλαδή θα κάνει 2 μήνες extend το υπόλοιπο και 3 μήνες η φραγή? 

Εν τω μεταξύ πλέον είμαι στην φάση που δίνω πολύ λιγότερα για τον αριθμό που χρησιμοποιώ στην Αγγλία πάρα για τον αριθμό που διατηρώ για να υπάρχει της Ελλάδας... 

αστα να πανε...ετσι ειναι

αν μπορεις να παραθεσεις ενα λινκ ή περισσοτερες πληροφοριες για το τι δινουν και σε τι τιμη καθε μηνα για να εχουμε μια εικονα, μπας και παζαρεψουμε οταν ληξει το συμβολαιο μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, JimGer είπε

Στην ανανέωση των 8 ευρώ γίνεται ανανέωση λήξης? Δηλαδή θα κάνει 2 μήνες extend το υπόλοιπο και 3 μήνες η φραγή? 

Ναι, κανονικά κάνει την ανανέωση λήξης και φραγής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...