Προς το περιεχόμενο

Youtube και διαφημίσεις.


zaharias13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  1. 4 ώρες πριν, micos000 είπε

    Καλά θα ήταν να μας έλεγες και σε ποιον browser είσαι και ποιο adblocker έχεις θα ήταν καλά.

    Σε firefox και ublock origin δεν έχω κανένα μήνυμα.

    Firefox έχω και το AdBlock for Firefox και το Ghostery – Privacy Ad Blocker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, zaharias13 είπε
  1. Firefox έχω και το AdBlock for Firefox και το Ghostery – Privacy Ad Blocker

Το adblock δεν κάνει τόσο καλή δουλειά. ublock origin και τίποτε άλλο. Βάλε και α φίλτρα από το reddit που παράθεσε ο Titos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/10/2023 στις 10:40 ΜΜ, micos000 είπε

Το adblock δεν κάνει τόσο καλή δουλειά. ublock origin και τίποτε άλλο. Βάλε και α φίλτρα από το reddit που παράθεσε ο Titos.

Πάντως εμένα σήμερα μου κλείδωσε το Youtube σε Mozilla με το Ublock Origin και τα φίλτρα του @Titos301. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, dpolal είπε

Πάντως εμένα σήμερα μου κλείδωσε το Youtube σε Mozilla με το Ublock Origin και τα φίλτρα του @Titos301. :(

Όταν λες "κλείδωσε" τι εννοείς; Σου ζητάει πάλι να απενεργοποιήσεις τον blocker ή κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, micos000 είπε

Όταν λες "κλείδωσε" τι εννοείς; Σου ζητάει πάλι να απενεργοποιήσεις τον blocker ή κάτι άλλο;

Το παρακάτω και μετά σταμάτησε να παίζει βίντεο αν δεν απενεργοποιούσα το adblocker.

 

youtube-cracking-down-on-if-youre-not-paying-them-to-block-v0-m8q0ljxlyl8b1.webp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχεις και άλλα "περίεργα" addons; Αν έχεις απενεργοποίησε τα όλα και δες αν ξεμπλοκάρει γιατί τα εγώ δεν βλέπω καμία διαφήμιση στο yt (firefox+ublock origin)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, micos000 είπε

Μήπως έχεις και άλλα "περίεργα" addons; Αν έχεις απενεργοποίησε τα όλα και δες αν ξεμπλοκάρει γιατί τα εγώ δεν βλέπω καμία διαφήμιση στο yt (firefox+ublock origin)

Ναί, είχα το Return Dislike και το Nonstop.

Ακολούθησα τις οδηγίες του reddit από το 2ο post του Τίτο και ουσιαστικά άφησα μόνο το origin το οποίο και έκανα reset defaults και από ότι φαίνεται τώρα παίζει κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/10/2023 στις 7:41 ΜΜ, zaharias13 είπε

Καλησπέρα υπάρχει τρόπος παράκαμψης αυτής της ειδοποίησης;

Στιγμιότυπο οθόνης 2023-10-09 193638.png

Εμενα μου το πεταξε σημερα αυτο σε mozilla με adblock plus και μολις εβαλα το ublock origin (την τελευταια εκδοση) σταματησε να μου το πεταει.Δεν χρειαστηκε να βαλω τα φιλτρα..

Δηλαδη αυτο το youtube αντι να βαλει μια συνδρομη χαμηλη, πχ 3€ το μηνα ή 30€ το χρονο και να κανει δουλιτσα προτιμαει να χανει εσοδα η να εχει συνδρομητες μονο το 10% των χρηστων της με 15€ το μηνα η οσο ειναι τελος παντων.Αντι να βαλει μια προσιτη τιμη και να εχει πανω απο το 50% τον χρηστων της να ειναι συνδρομητες με 3-4€ το μηνα.

Δεν ξερω προσωπικα αν ητανε μικρο το ποσον θα τα εδινα αλλα αυτο το πραγμα ειναι υπερβολη..Στην τελικη ας βαλει ενα προγραμμα φθηνοτερο για οσους δεν θελουν απλα τις διαφημισεις, γιατι τωρα να πληρωνω το youtube music και οτι αλλα συμπεριλαμβανει η συνδρομη το θεωρω πεταμενα λεφτα αφου δεν τα δουλευω.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...