Προς το περιεχόμενο

Δεν υπάρχει γραμμή ίντερνετ.


Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Titos301,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Μετακόμισε ο αδερφός μου πρόσφατα Ασπρόπυργο και μπήκε στην διαδικασία να βάλει γραμμή ίντερνετ. Πώς γίνεται εν έτη 2023 να του λένε οι πάροχοι ότι δεν υπάρχει διαθέσιμη γραμμή για να βάλει σταθερό ίντερνετ και να του δίνουν πρόταση για ρούτερ με κάρτα sim; Με την Cosmote μίλησε η οποία είπε ότι μόνο αν φύγει κάποιος και ελευθερωθεί γραμμή σε 3 με 6 μήνες και αν. Πραγματικά μου το είπε και δεν μπορεί να το διανοηθεί ο εγκέφαλος μου. Υπάρχοει άλλη λύση; Δώστε τα φώτα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση
6 λεπτά πριν, Instinctor είπε

Καλησπέρα παιδιά. Μετακόμισε ο αδερφός μου πρόσφατα Ασπρόπυργο και μπήκε στην διαδικασία να βάλει γραμμή ίντερνετ. Πώς γίνεται εν έτη 2023 να του λένε οι πάροχοι ότι δεν υπάρχει διαθέσιμη γραμμή για να βάλει σταθερό ίντερνετ και να του δίνουν πρόταση για ρούτερ με κάρτα sim; Με την Cosmote μίλησε η οποία είπε ότι μόνο αν φύγει κάποιος και ελευθερωθεί γραμμή σε 3 με 6 μήνες και αν. Πραγματικά μου το είπε και δεν μπορεί να το διανοηθεί ο εγκέφαλος μου. Υπάρχοει άλλη λύση; Δώστε τα φώτα σας.

οχι δεν υπαρχει αλλη λυση και ειναι συνηθισμενο σε κορεσμενος περιοχες, μην το κακοβλεπεις το ρουτερ με sim ειναι μια χαρα λυση για να μην σου πω και καλυτερη της συμβατικης πολλες φορες

βαζεις το ρουτερακι με τη sim και ελπιζει να μετακομισει καποιος συντομα για να παρει τη θεση του, α και να ειναι 1ος στη σειρα προτεραιοτητας

υπαλληλος του ΟΤΕ μετακομισε σε διαμερισμα κατω απο το σπιτι της μητερας του και επαιρνε για κανα χρονο απο αυτην ιντερνετ γιατι δεν υπηρχε διαεσιμοτητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...