Προς το περιεχόμενο

Wipe Data/Factory Reset


Pop24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως λέει ο τίτλος σκέφτομαι να κάνω hard reset σέ ένα TV box από το recovery mode μίας και το boxaki δεν ανοίγει από το remote control της περισσότερες φορές και αναγκάζομαι να το βγάζω από την μπριζα για να ανοίξει.... ήδη το έχω κάνει 2 φορές wipe out everything αλλά το πρόβλημα παραμένει... Αν κάποιος έχει εμπειρία μεταξύ hard reset και wipe out everything θα ήθελα να μου δώσει μια ιδέα.. ευχαριστούμε εκ των προτέρων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/10/2023 στις 1:26 ΠΜ, Pop24 είπε

Όπως λέει ο τίτλος σκέφτομαι να κάνω hard reset σέ ένα TV box από το recovery mode μίας και το boxaki δεν ανοίγει από το remote control της περισσότερες φορές και αναγκάζομαι να το βγάζω από την μπριζα για να ανοίξει.... ήδη το έχω κάνει 2 φορές wipe out everything αλλά το πρόβλημα παραμένει... Αν κάποιος έχει εμπειρία μεταξύ hard reset και wipe out everything θα ήθελα να μου δώσει μια ιδέα.. ευχαριστούμε εκ των προτέρων 

οπως το περιγραφεις, πιο πιθανο ειναι να εχει θεμα το remote control που χρησιμοποιεις παρα να χρειαζεται hard reset το tv box. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 12/10/2023 στις 1:26 ΠΜ, Pop24 είπε

Όπως λέει ο τίτλος σκέφτομαι να κάνω hard reset σέ ένα TV box από το recovery mode μίας και το boxaki δεν ανοίγει από το remote control της περισσότερες φορές και αναγκάζομαι να το βγάζω από την μπριζα για να ανοίξει.... ήδη το έχω κάνει 2 φορές wipe out everything αλλά το πρόβλημα παραμένει... Αν κάποιος έχει εμπειρία μεταξύ hard reset και wipe out everything θα ήθελα να μου δώσει μια ιδέα.. ευχαριστούμε εκ των προτέρων 

αν κανεις hard reset απο recovery θα χασεις την rom, θα κανεις επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων μεσα απο το μενου του box.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...