Προς το περιεχόμενο

Forza Motorsport [2023]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντωμεταξύ το 17-18 δεν είχε βρει το προηγούμενο; Θυμάμαι το είχα λιώσει.

Τι σκατά κάναν τόσα χρόνια και βγήκε έτσι αυτό; Ακόμα και τα γραφικά που πάντα είχαν καλά τα Forza, τα ξέσκισαν.

Και γενικά στην συγκεκριμένη κατηγορία του sim-cade τους έχει διαλύσει το Gran Turismo ήδη από το sport τόσα χρόνια πριν. Κρίμα...

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

WTF, τόσο χάλια γραφικά? Το FSX 2020 της MS είναι σχεδόν φωτορεαλιστικό σε πτήση με το αεροπλάνο τουλάχιστον, το FM7 όπου έχω τα μοντέλα των αυτοκινήτων ήταν αρκετά λεπτομερή με μόνο πρόβλημα τα μέτρια textures στις διάφορες πίστες, το έσωζαν οι σωστοί φωτισμοί, αλλά στο FM 2023 με έψηνε να το πάρω αλλά τουλάχιστον στον τεχνικό τομέα θα το περίμενα κορυφή, το gameplay έτσι και αλλιώς δεν λέει κάτι φαντάζομαι αλλά FM7 arcade

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ουσιαστικά για να αναβαθμίσεις ένα αυτοκίνητο όπως θες πρέπει αν το φτάσεις στο επίπεδο 25 (στην αρχή ήταν 50). Δηλαδή να οδηγάς ένα αμάξι για πόση ώρα μόνο και μόνο για να δοκιμάσεις μερικά build που πιθανόν στο τέλος να μην σου αρέσει γενικά το αμάξι. Δηλαδή απαιτεί άπειρο διαθέσιμο ελεύθερο χρόνο που δεν έχω προσωπικά.

Στο καπάκι η 3060 το τρέχει λες και έχω καμιά 1030 ενώ δείχνει απαίσιο στη 1080p. Μπορεί να αξίζει για κάποιον που παίζει στην 4Κ με κάρτα που μπορεί να το υποστηρίξει. Για μένα πάντως πεταμένα λεφτά. 

Επεξ/σία από citelis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, citelis είπε

Ουσιαστικά για να αναβαθμίσεις ένα αυτοκίνητο όπως θες πρέπει αν το φτάσεις στο επίπεδο 25 (στην αρχή ήταν 50). Δηλαδή να οδηγάς ένα αμάξι για πόση ώρα μόνο και μόνο για να δοκιμάσεις μερικά build που πιθανόν στο τέλος να μην σου αρέσει γενικά το αμάξι. Δηλαδή απαιτεί άπειρο διαθέσιμο ελεύθερο χρόνο που δεν έχω προσωπικά.

Στο καπάκι η 3060 το τρέχει λες και έχω καμιά 1030 ενώ δείχνει απαίσιο στη 1080p. Μπορεί να αξίζει για κάποιον που παίζει στην 4Κ με κάρτα που μπορεί να το υποστηρίξει. Για μένα πάντως πεταμένα λεφτά. 

Εγώ που έλεγα να το δοκιμασω με game pass στην ταπεινή 1650 να μην το δοκιμάσω καν ε; Το fm7 έτρεχε καλά θυμάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξίζει παιδιά το παιχνίδι να ασχοληθείτε, εδώ έχει πάει βήματα πίσω σε σχέση με τον προκάτοχό του.

Πχ οι λακούβες που γέμιζαν νερό όταν έβρεχε και έκανε aquaplaning το αμάξι δεν υπάρχουν σε αυτόν το τίτλο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Nik1239 είπε

Εγώ που έλεγα να το δοκιμασω με game pass στην ταπεινή 1650 να μην το δοκιμάσω καν ε; Το fm7 έτρεχε καλά θυμάμαι.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
On 08/12/2023 at 15:14, xtrmsnpr said:

image.png.8d949772cd83844f1174a92f90a21749.png

για τους άπιστους εκεί έξω!

κοιτα αν και την εχω αγαπησει την σειρα απο το πρωτο xbox αυτο που μας εδωσαν ηταν κοροϊδία με τα θεματα που ειχε και εχει ακομα,ευτυχως ειναι καλο με την τιμονιερα και επιτελους εστρωσε με το τελευταιο Update σε επιδοσεις στον υπολογιστη,το Online εχει καλη βαση αλλα οι κοινοτητα δεν βοηθαει καθολου που σχεδον καθε αγωνας ειναι λες και παιζω wreckfest....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, LIVAS_GR είπε

κοιτα αν και την εχω αγαπησει την σειρα απο το πρωτο xbox αυτο που μας εδωσαν ηταν κοροϊδία με τα θεματα που ειχε και εχει ακομα,ευτυχως ειναι καλο με την τιμονιερα και επιτελους εστρωσε με το τελευταιο Update σε επιδοσεις στον υπολογιστη,το Online εχει καλη βαση αλλα οι κοινοτητα δεν βοηθαει καθολου που σχεδον καθε αγωνας ειναι λες και παιζω wreckfest....

δεν έχεις καθόλου άδικο.
Τρολ κείμενο είναι αυτό που γράφω, γιατί πέρα από τα προβλήματα που χει και πως είναι το παιχνίδι, δε θεωρώ ότι αξίζει το βραβείο, βέβαια με τους αντιπάλους που είχε, είναι να απορείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 minutes ago, xtrmsnpr said:

δεν έχεις καθόλου άδικο.
Τρολ κείμενο είναι αυτό που γράφω, γιατί πέρα από τα προβλήματα που χει και πως είναι το παιχνίδι, δε θεωρώ ότι αξίζει το βραβείο, βέβαια με τους αντιπάλους που είχε, είναι να απορείς.

Για να δουμε ποτε θα το κανουν να ειναι ανταξιο του ονοματος του, αντε να μας δωσουν και το nordschleife

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, LIVAS_GR είπε

Για να δουμε ποτε θα το κανουν να ειναι ανταξιο του ονοματος του, αντε να μας δωσουν και το nordschleife

Δεν το έχω κατεβάσει ακόμα. 
Να το βάλω ή να περιμένω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, xtrmsnpr said:

Δεν το έχω κατεβάσει ακόμα. 
Να το βάλω ή να περιμένω;

αμα εχεις game pass ναι κατεβασε το αλλιως αν ειναι να το αγορασεις αστο ακομα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...