Προς το περιεχόμενο

Πώληση παλιού λάπτοπ με πρόβλημα στη μητρική τιμές


nickgreek54

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Έχω ένα λάπτοπ Dell Inspiron 3520 του 2010, το οποίο έχει κάποιο πρόβλημα η μητρική και εμφανίζει σφάλμα ότι δεν αναγνωρίζει το σκληρό, παρόλο που αυτός δουλεύει όταν τον συνδέω σε άλλο μηχάνημα. Τι τιμή θα μπορούσα να το πουλήσω είτε σε αγγελία είτε σε κατάστημα που παίρνουν τέτοια παλιά χαλασμένα?

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δουλευει με εξωτερικο δισκο δηλαδη ? ο αδερφος μου πηρε πολυ φθηνα εναν εξωτερικο 500gb SSD πχ.

φανταζομαι κανα 50αρι θα πιασει ισως και λιγο παραπανω αν ολα τα αλλα παρελκομενα ειναι λειτουργικα, αλλα εαν θες περισσοτερα πρεπει να το πουλησεις ως κομματια, ανταλλακτικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε δουλεύει νομίζω γιατί βγάζει ένα VGA error που μετά από πολύ ψάξιμο δεν έβγαλα άκρη τι ακριβώς είναι, αλλά πιθανόν κάτι να έχει κάψει στην onboard κάρτα γραφικών, άρα δεν ξέρω και αν φτιάχνεται μπορεί να θέλει όλη άλλαγμα.

Ανταλλακτικά αν το λύσω εννοείς και πουλήσω τα εσωτερικά χωριστά? Αυτά αγγελία σε χρήστες πάλι ή σε μαγαζί λες θα πιάσουν περισσότερο? Και τι απ' όλα ξέρω γω, π.χ. πληκτρολόγιο, οθόνη, μνήμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εαν δειχνει σημα στην οθονη οταν το ανοιγεις και μπαινει BIOS δεν φταιει η καρτα γραφικων αλλα ο driver, εαν οντως εχει θεμα η οθονη ξεκιναει απο 30 ευρω λογικα για 15,6", το πληκτρολογιο αντιστοιχα αλλα τοσα, ισως και οι μνημες, μετα το τροφοδοτικο στα 15 ευρω περιπου, 15 ευρω και το φανακι (το εχω πληρωσει τοσο σε μαγαζι)

Δεν ξερω αμα τα παιρνει μαγαζι αλλα φανταζομαι θα στα παρει πολυ φθηνοτερα απ το να τα δωσεις ο ιδιος.

Επεξ/σία από Wheysted
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...